منو
X

تصویر
علیرضا عبدی
متخصص مغز و اعصاب
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر علیرضا عبدی هستم، متخصص مغز و اعصاب، و دارای فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان از دانشگاه علوم پزشکی تهران (شماره نظام پزشکی: ۹۶۶۹۱). قابل ذکر می باشد که بنده در حال حاضر عضو هیأت علمی دانشگاه نیز می باشم و در کنار ارائه ی خدمات درمانی، خدمات آموزشی بسیاری را نیز به دانشجویان گرامی ارائه می کنم، هم چنین من هم اکنون عضو انجمن صرع ایران می باشم.
آنچه وظیفه ی من محسوب می شود تشخیص و درمان عارضه های سیستم عصبی کودکان و نوجوانان است، کودکان و نوجوانان نیز مانند افراد بزرگسال در معرض ابتلا به بیماری ها و آسیب های مغز و اعصاب قرار دارند، تشخیص و درمان به موقع این عارضه ها بسیار حائز اهمیت است، از این رو تأکید من به عنوان یک فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب اطفال بر این است که چنانچه والدین گرامی متوجه تغییراتی در حالات و رفتار فرزندان خود می شوند بهتر است در اولین فرصت با یک متخصص در ارتباط باشند، این تغییرات می تواند به اشکال مختلفی از جمله تأخیر در رشد، عدم هماهنگی در انجام کارها، بزرگی یا کوچکی سر کودک، تشنج، لرزش دست ها و پاها، سفت شدن عضلات، واکنش های عجیب و غیر عادی، اختلال در گفتار، اختلال در بلع غذا، و… دیده شود.
کودکان بسیاری را تا کنون پذیرش کرده ام که به این قبیل اختلالات دچار بوده اند که بعد از انجام معاینه های لازم و تجویز تست ها و آزمایش های مورد نیاز، بیماری و اختلال شان تشخیص داده شده، و سریعا برای درمان آنها اقدام شده است. از میان شایع ترین بیماری های مغز و اعصاب کودکان که در حیطه ی فعالیت بنده قرار می گیرد می توان به: تشنج و صرع، سردردهای خوشه ای و تنشی، میگرن، عفونت مغزی (مننژیت)، اوتیسم، اختلالات تکلم، اختلالات رفتاری، اختلالات یادگیری، فلج مغزی، اختلالات تکاملی، بیماری های عصبی- عضلانی، و… اشاره کرد.
هموطنان گرامی می توانند برای ارتباط با من با هماهنگی قبلی به آدرس درج شده مراجعه داشته باشند، هم اکنون روزهایی را در کلینیک تدبیر واقع در ارومیه حضور داشته و در کنار دیگر همکاران مجرب و متخصص در خدمت بیماران گرامی می باشم.
شما می توانید برای اطلاع از برنامه ی کاری من و تعیین وقت قبلی با شماره تلفن هایی که در صفحه موجود است، تماس حاصل فرمایید.
هدف من ارائه ی بهترین خدمات تشخیصی و درمانی به منظور حفظ سلامت سیستم عصبی فرزندان شما می باشد، با من در ارتباط باشید.

مشخصات
  • جنسیت مرد
  • وابسته به کلینیک کلینیک تدبیر ارومیه
  • تجارب / مهارت ها
  • دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی تهران
  • رشته تحصیلی مغز و اعصاب کودکان
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی فوق تخصص
  • کلمات کلیدی دکتر علیرضا عبدی، دکتر عبدی، دکتر علیرضا عبدی جراح مغز و اعصاب، دکتر علیرضا عبدی متخصص مغز و اعصاب، دکتر علیرضا عبدی نورولوژیست، دکتر علیرضا عبدی نوروسرجن، دکتر علیرضا عبدی فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان، دکتر علیرضا عبدی فوق تخصص صرع، دکتر علیرضا عبدی فوق تخصص ام اس، دکتر علیرضا عبدی فوق تخصص الکتروانسفالوگرافی
تخصص ها
  • متخصص مغز و اعصاب
تصویر
علیرضا عبدی
متخصص مغز و اعصاب
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص مغز و اعصاب. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر