منو
X

تصویر
علیرضا رضائی آشتیانی
متخصص مغز و اعصاب
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر علیرضا رضائی آشتیانی هستم متخصص بیماری های مغز و اعصاب (نورولوژیست) به شماره نظام پزشکی: ۹۵۹۶۷٫
تا کنون به عنوان یک متخصص نورولوژی خدمات متعددی اعم از پیشگیری، تشخیصی، توانبخشی و درمانی را ارائه کرده و هدف من از ابتدای فعالیت در اقدامات تشخیصی درست و ارائه ی مناسب ترین راهکارهای درمانی و مطابق با دانش روز دنیا جهت بهبودی و سلامتی بیماران بوده است.
افرادی که از اختلالات و ناهنجاری های سیستم عصبی رنج می برند می توانند برای معاینه و درمان با من در ارتباط باشند، آنچه در حیطه ی فعالیت های من قرار می گیرد شامل انجام نوار مغز، نوار عصب- عضله، کنترل و درمان عارضه های مغز و اعصاب مانند سکته مغزی، میگرن و دیگر سردردهای عصبی و‌ خوشه ای، بیماری های حرکتی مانند پارکینسون و دیستونی، صرع، اختلالات حافظه مانند آلزایمر و زوال عقل، ام اس، بیماری های عصبی- عضلانی مانند نوروپاتی و میوپاتی، اختلالات خواب مانند خواب پریشی، فلج خواب و بی خوابی، اختلال در سطح هوشیاری، سرگیجه، مننژیت یا آماس سر (نوعی بیماری عفونی مغزی)، عدم تعادل (آتاکسی)، و… می شود.
بیماران بسیاری را تا به امروز پذیرش و ویزیت کرده ام که به این عارضه ها مبتلا بوده اند که خوشبختانه با شروع درمان رفته رفته بهبود پیدا کرده و سلامتی خود را مجدد به دست آورده اند. البته باید یادآور شد که همچنان برای برخی از بیماری ها و اختلالات مغز و اعصاب درمان قطعی وجود نداشته و تنها با تجویز دارو و ارائه ی راهکارهای درمانی دیگر می توان تا حدودی مانع از پیشرفت بیماری شد.
هم اکنون بعد از چند سال فعالیت تخصصی در حیطه نورولوژی در خدمت شما مردم عزیز می باشم، شما می توانید در صورت نیاز به ارتباط با من با هماهنگی قبلی به مطب شخصی مراجعه داشته باشید.
بنده در حال حاضر روزهای شنبه تا چهارشنبه بین ساعات ۴ بعد از ظهر الی ۸ شب را در مطب حضور داشته و آماده ی پذیرش و ویزیت شما بیماران گرامی می باشم. برای دریافت نوبت قبلی می توانید با شماره تافن مطب که در این صفحه درج شده است تماس بگیرید.

مشخصات
  • جنسیت مرد
  • وابسته به کلینیک
  • تجارب / مهارت ها
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
  • کلمات کلیدی دکتر علیرضا رضائی آشتیانی، دکتر رضائی آشتیانی، دکتر علیرضا رضائی آشتیانی جراح مغز و اعصاب، دکتر علیرضا رضائی آشتیانی متخصص مغز و اعصاب، دکتر علیرضا رضائی آشتیانی نورولوژیست، دکتر علیرضا رضائی آشتیانی نوروسرجن، دکتر علیرضا رضائی آشتیانی فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان، دکتر علیرضا رضائی آشتیانی فوق تخصص صرع، دکتر علیرضا رضائی آشتیانی فوق تخصص ام اس، دکتر علیرضا رضائی آشتیانی فوق تخصص الکتروانسفالوگرافی
تخصص ها
  • متخصص مغز و اعصاب
تصویر
علیرضا رضائی آشتیانی
متخصص مغز و اعصاب
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص مغز و اعصاب. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر