منو
X

تصویر
شهرام حدیدچی
جراح مغز و اعصاب
(3)
آمار این متخصص
(3) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

80%

دانش و مهارت

80%

رفتار بالینی

60%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  
دکتر شهرام حدیدچی هستم، متخصص جراحی مغز و اعصاب، و ستون فقرات به شماره نظام پزشکی: ۶۷۴۸۱٫

بنده نیز مانند تمامی متخصصان این شاخه از پزشکی، وظیفه تشخیص و درمان عارضه های مغزی، ستون فقرات و نخاعی با استفاده از راهکارهای درمانی نوین اعم از دارویی، جراحی و توانبخشی را بر عهده دارم.
در حال حاضر نزدیک به چند سال است که به طور تخصصی در زمینه ی جراحی و درمان بیماری های مغز و ستون فقرات فعالیت دارم و تا به امروز چندین هزار عمل جراحی موفقیت آمیز داشته ام.
هم چنین سابقه فعالیت در چندین مرکز درمانی را دارم، از جمله بیمارستان دکتر فاطمی در اردبیل که همچنان فعالیتم در این بیمارستان ادامه داشته و در کنار تیم پزشکی مجرب و متخصص این مرکز درمانی آماده ی خدمت رسانی به بیماران عزیز می باشم.
در کنار بیمارستان، روزهایی در هفته را نیز در مطب شخصی خود حضور دارم، و ساعاتی را به ویزیت بیماران محترم اختصاص می دهم.
شهروندان گرامی در صورت نیاز به ارتباط با من می توانند هم به مطب شخصی و هم بیمارستان دکتر فاطمی مراجعه داشته باشند.
.
.
خدمات اصلی من شامل جراحی تومورهای مغزی و نخاعی، درمان بیماری های عروق مغزی، جراحی و درمان هیدروسفالی که موجب افزایش مایع مغزی- نخاعی در سر می شود، درمان سکته مغزی، درمان دیسک کمر و گردن، درمان فتق دیسک، جراحی شکستگی جمجمه، درمان تنگی کانال نخاعی کمر، درمان بیماری های عفونی و التهابی مغز، درمان آسیب دیدگی مهره های کمر و گردن مانند شکستگی مهره ها، ساییدگی و یا جابجایی، جراحی و اصلاح انحراف ستون فقرات، درمان کیفوز یا گوژ پشتی، و… می شود.
در اغلب موارد، این بیماری ها می توانند موجب بروز سردرد، سرگیجه، تب، حالت تهوع و استفراغ، کاهش دید و یا دو بینی، اختلالات شنوایی، اختلال در صحبت کردن، افت هوشیاری، اختلال در حافظه، مشکلات حسی و حرکتی، عدم تعادل، و… شوند. از این رو در صورتی که شما یا اطرافیان تان مدتی است به طور مکرر علائم اشاره شده را تجربه می کنید بهتر است حتما و در سریع ترین زمان با یک متخصص و یا جراح مغز و اعصاب در ارتباط باشید، و معاینات و آزمایشات لازم را به منظور بررسی وضعیت سلامت خود انجام دهید.
.
.
عزیزانی که قصد مراجعه نزد من را دارند، کافیست با شماره تلفن های ثبت شده تماس گرفته و برای تعیین وقت قبلی اقدام کنند. در کادر مربوط به اطلاعات تماس، شماره تلفن مطب به همراه شماره تلفن بیمارستان درج شده است.

مشخصات
  • جنسیت مرد
  • وابسته به کلینیک بیمارستان دکتر فاطمی اردبیل
  • تجارب / مهارت ها
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی جراحی مغز و اعصاب (نوروسرجری)
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
  • کلمات کلیدی دکتر شهرام حدیدچی، دکتر شهرام حدیدچی جراح مغز و اعصاب، دکتر شهرام حدیدچی اردبیل، جراح مغز و اعصاب اردبیل
تخصص ها
  • جراح مغز و اعصاب
تصویر
شهرام حدیدچی
جراح مغز و اعصاب
(3)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص مغز و اعصاب. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر