منو
X

تصویر
حسین صفری
جراح مغز و اعصاب
(4)
ویدیوی آموزشی روانشناسی
آپلود شده کاربران
آمار این متخصص
(4) رای
80%

دقت

0%

مفید بودن

100%

دانش و مهارت

80%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

40%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر حسین صفری هستم، عضو هیأت علمی دانشگاه و متخصص جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات. تا به امروز علاوه بر ارائه ی خدماتی آموزشی و پژوهشی، در زمینه ی پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های مغز و اعصاب، و ستون فقرات نیز فعالیت های گسترده ای داشته ام. هدف من به عنوان یک جراح همیشه حفظ سلامتی افراد و ارائه ی بهترین راهکارهای درمانی بوده است. لازم به ذکر می باشد که بیماری ها و آسیب هایی که سیستم عصبی انسان و همینطور ستون فقرات را درگیر می کند بسیار گسترده بوده از میان شایع ترین آنها می توانم به تومور و سرطان های مغزی و نخاعی، عفونت سیستم عصبی (انسفالیت، آبسه)، خونریزی مغزی، ضربه مغزی، شکستگی جمجمه، انسداد شریان های مغزی، آنوریسم (بیرون زدگی جدار شریان های مغز)، هیدروسفالی (افزایش فشار مایع مغزی_نخاعی در جمجمه)، تنگی کانال نخاعی، اسکولیوز (انحراف ستون فقرات)، لغزش مهره ها، دیسک (کمر، گردن)، پارگی دیسک، آسیب طناب نخاعی، و… اشاره کرد.
وظیفه ی ما جراحان مغز و اعصاب در مقابل افرادی که با آسیب ها و اختلالاتی در سیستم عصبی خود مواجه هستند، ابتدا اخذ شرح حالی از خود بیمار، سپس انجام بررسی های لازم (بالینی/روش های پاراکلینیکی)، تشخیص آسیب و در نهایت انجام جراحی می باشد. تا به امروز افراد بسیاری نزد من مراجعه داشته اند که با اختلالات و بیماری های عصبی و ستون فقرات نظیر آنچه اشاره شد مواجه بودند، که پس از تشخیص به موقع و درمان از بروز آسیب های جدی تر در آنها جلوگیری شده است، و سلامتی خود را دوباره به دست آورده اند.
پس در صورتی که با هر گونه علائم و آسیبی که به سیستم عصبی و ستون فقرات مرتبط می شود مواجه هستید بهتر است برای انجام بررسی های اولیه نزد یک متخصص یا جراح مغز و اعصاب مراجعه داشته باشید. برای ارتباط با من نیز می توانید به کلینیک هلال احمر (واقع در اهواز) مراجعه داشته باشید، در حال حاضر روزهای یکشنبه و چهارشنبه را در این کلینیک حضور داشته و مراجعین عزیز را ویزیت می کنم. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن ثبت شده در این پروفایل تماس بگیرید.

مشخصات
  • جنسیت مرد
  • وابسته به کلینیک کلینیک هلال احمر
  • تجارب / مهارت ها
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی جراحی مغز و اعصاب
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
  • کلمات کلیدی دکتر حسین صفری، دکتر صفری، دکتر حسین صفری جراح مغز و اعصاب، دکتر حسین صفری متخصص مغز و اعصاب، دکتر حسین صفری نورولوژیست، دکتر حسین صفری نوروسرجن، دکتر حسین صفری فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان، دکتر حسین صفری فوق تخصص صرع
تخصص ها
  • جراح مغز و اعصاب
تصویر
حسین صفری
جراح مغز و اعصاب
(4)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص مغز و اعصاب. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر