منو
X

تصویر
حورا حیدری
متخصص مغز و اعصاب
(6)
آمار این متخصص
(6) رای
90%

دقت

70%

مفید بودن

20%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

80%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر حورا حیدری هستم (شماره نظام پزشکی: ۱۲۲۸۹۳)، متخصص نورولوژی (مغز و اعصاب) و دارای فوق تخصص مولتیپل اسکلروزیس (ام‌ اس). تا به امروز خدمات بسیاری اعم از مراقبتی، تشخیصی، توانبخشی و درمانی را به بیماران عزیز ارائه کرده ام و در کلینیک ها، درمانگاه ها و بیمارستان های متعددی فعالیت کرده ام در این بین می توانم به بیمارستان سینا در تهران و بیمارستان شهید رحیمی در خرم آباد اشاره کنم.
آنچه وظیفه ی من محسوب می شود به طور کلی شامل بررسی وضعیت افراد به صورت بالینی، تجویز آزمایش های پاراکلینیکی، تشخیص اختلالات و بیماری های مغز و اعصاب، و ارائه ی روش های درمانی غیر جراحی به منظور کنترل و بهبود اختلال و بیماری تشخیص داده شده می شود. هم چنین با توجه به تخصصی اصلی خود یعنی مولتیپل اسکلروزیس، به طور تخصصی خدمات تشخیصی و درمانی را به عزیزانی که از این بیماری رنج می برند ارائه می کنم. لازم به ذکر است که با توجه به پیشرفت دانش پزشکی، هم چنان برای این بیماری درمان قطعی وجود نداشته و متخصصان تنها با ارائه ی راهکارهای توانبخشی و تجویز دارو روند بیماری را کنترل می کنند.
از دیگر اختلالات و بیماری های شایع مغز و اعصاب، که تشخیص، کنترل و درمان آنها در حیطه ی فعالیت بنده قرار می گیرد می توانم به: انواع سردرد (عصبی، خوشه ای، میگرن)، اختلالات حرکتی مانند پارکینسون، عفونت مغزی، صرع، بیماری های عصبی- عضلانی، آتاکسی، بیماری ها و اختلالات حافظه مانند آلزایمر، اختلال در سطح هوشیاری، سرگیجه، اختلالات شایع در خواب مانند فلج خواب، بی خوابی و حمله خواب، سکته مغزی، و غیره اشاره کنم.
افراد بسیاری را تا به امروز پذیرش و ویزیت کرده ام که به این عارضه ها مبتلا بوده اند که خوشبختانه با شروع درمان به موقع، از پیشرفت بیماری شان جلوگیری شده و رفته رفته بهبود پیدا کرده اند.
در صورتی که شما نیز از اختلالاتی مربوط به سیستم عصبی خود رنج می برید می توانید برای معاینه و معالجه با من در ارتباط باشید. هم اکنون بعد از چند سال فعالیت تخصصی در این زمینه به خصوص در حیطه تشخیص و کنترل بیماری ام اس، در خدمت شما بیماران گرامی می باشم.
جهت ارتباط با من می توانید روزهای شنبه و سه شنبه بین ساعات ۳ الی ۶ عصر به آدرس درج شده مراجعه داشته باشید.
لطفا پیش از مراجعه با شماره تلفن مطب که در این صفحه ثبت شده تماس گرفته و برای تعیین وقت قبلی خود اقدام فرمایید.

مشخصات
  • جنسیت زن
  • وابسته به کلینیک بیمارستان سینا تهران، بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد
  • تجارب / مهارت ها
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی مولتیپل اسکلروزیس (ام‌ اس)
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی فوق تخصص
  • کلمات کلیدی دکتر حورا حیدری، دکتر حیدری، دکتر حورا حیدری جراح مغز و اعصاب، دکتر حورا حیدری متخصص مغز و اعصاب، دکتر حورا حیدری نورولوژیست، دکتر حورا حیدری نوروسرجن، دکتر حورا حیدری فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان، دکتر حورا حیدری فوق تخصص صرع، دکتر حورا حیدری فوق تخصص ام اس، دکتر حورا حیدری فوق تخصص الکتروانسفالوگرافی
تخصص ها
  • متخصص مغز و اعصاب
تصویر
حورا حیدری
متخصص مغز و اعصاب
(6)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص مغز و اعصاب. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر