منو
X

تصویر
حمیدرضا سعیدی بروجنی
جراح مغز و اعصاب
(20)
آمار این متخصص
(20) رای
85%

دقت

73%

مفید بودن

60%

دانش و مهارت

90%

رفتار بالینی

60%

وقت شناسی

93%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر حمیدرضا سعیدی بروجنی هستم، دانشیار و عضو هیأت علمی دانشکده ی پزشکی، گروه جراحی مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه. تخصص اصلی من جراحی مغز و اعصاب است، و تا کنون علاوه بر تدریس در دانشگاه، و انجام انواع فعالیت های آموزشی، اجرایی، تحقیقاتی، علمی و پژوهشی، و… در زمینه ی درمانی نیز فعالیت های بسیاری داشته و به عنوان یک جراح مغز و اعصاب تا کنون خدمات متعدد مراقبتی، تشخیصی و درمانی را ارائه کرده ام.
قابل ذکر می باشد که سیستم عصبی و ستون فقرات انسان در معرض آسیب ها و بیماری های بسیاری قرار دارد، هر یک از این عارضه ها به نوعی روی سلامت فرد و زندگی عادی او تأثیر می گذارد. وظیفه ی ما متخصصان جراحی مغز و اعصاب (نوروسرجری)، تشخیص و درمان این آسیب ها و بیماری ها با استفاده از جدیدترین و مؤثرترین متدهای درمانی می باشد.
جهت آشنایی بیشتر هموطنان گرامی در این قسمت به شرح اصلی ترین و مهم ترین فعالیت هایم می پردازم: ۱) جراحی و درمان عارضه های مغزی (هیدروسفالی، آنوریسم، سکته، تومور، خونریزی مغزی، ضربه ی مغزی، شکستگی جمجمه، انسداد وریدهای مغزی، آبسه، انسفالیت، صرع، …)، ۲) جراحی و درمان عارضه های نخاعی و ستون فقرات (اسکولیوز، تومور نخاعی، چسبندگی های عصب، تنگی مجرای نخاعی، آرتروزهای کمر و گردن، دیسک کمر و گردن، پارگی دیسک، آسیب مهره های کمر و گردن مانند لغزش، شکستگی و ساییدگی، …).
افراد بسیاری تا به امروز نزد من مراجعه داشته اند که به این قبیل صدمات و بیماری های مغزی و ستون فقرات مبتلا بوده اند که خوشبختانه بعد از درمان روند بیماری شان کنترل و به مرور بهبود پیدا کرده اند. هموطنان عزیز چنانچه با هر گونه ناهنجاری و اختلال مربوط به سیستم عصبی خود مواجه هستند بهتر است جهت بررسی و معاینه دقیق با یک متخصص جراحی مغز و اعصاب در ارتباط باشند. شما می توانید جهت معاینه و معالجه با من نیز در ارتباط باشید.
قابل ذکر می باشد که در حال حاضر با چند مرکز درمانی همکاری می کنم، در این بین می توانم به مرکز آموزشی درمانی طالقانی، مرکز آموزشی درمانی تحقیقاتی امام رضا (ع) و بیمارستان بیستون در کرمانشاه اشاره کنم که همچنان فعالیت من در این سه مرکز درمانی ادامه دارد. علاوه بر این روزهایی را نیز در مطب شخصی حضور داشته و در خدمت بیماران محترم می باشم. برنامه ی کاری من در مطب همه روزه، عصرها (غیر از روزهای تعطیل) می باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با من از طریق آدرس ایمیل و شماره تلفن درج شده در این پروفایل در ارتباط باشید.

مشخصات
  • جنسیت مرد
  • وابسته به کلینیک مرکز آموزشی درمانی طالقانی کرمانشاه، مرکز آموزشی درمانی تحقیقاتی امام رضا (ع) کرمانشاه، بیمارستان بیستون کرمانشاه
  • تجارب / مهارت ها
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی جراحی مغز و اعصاب (نوروسرجری)
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
  • کلمات کلیدی دکتر حمیدرضا سعیدی بروجنی، دکتر سعیدی بروجنی، دکتر حمیدرضا سعیدی بروجنی جراح مغز و اعصاب، دکتر حمیدرضا سعیدی بروجنی متخصص مغز و اعصاب، دکتر حمیدرضا سعیدی بروجنی نورولوژیست، دکتر حمیدرضا سعیدی بروجنی نوروسرجن، دکتر حمیدرضا سعیدی بروجنی فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان، دکتر حمیدرضا سعیدی بروجنی فوق تخصص صرع، دکتر حمیدرضا سعیدی بروجنی فوق تخصص ام اس، دکتر حمیدرضا سعیدی بروجنی فوق تخصص الکتروانسفالوگرافی
تخصص ها
  • جراح مغز و اعصاب
تصویر
حمیدرضا سعیدی بروجنی
جراح مغز و اعصاب
(20)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص مغز و اعصاب. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر