منو
X

تصویر
پیام ساری اصلانی
متخصص مغز و اعصاب
(5)
آمار این متخصص
(5) رای
93%

دقت

80%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

100%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر پیام ساری اصلانی هستم، متخصص بیماری های مغز و اعصاب، و عضو انجمن علمی بیماری های مغز و اعصاب ایران. قابل ذکر می باشد که در حال حاضر عضو هیأت علمی دانشکده ی پزشکی، گروه نورولوژی، دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه (مرتبه علمی: استادیار) نیز می باشم. در این قسمت می توانم به شرح سوابق تحصیلی، شغلی، فعالیت های تحقیقاتی، علمی و پژوهشی، …. خود بپردازم:
اخذ دکترا عمومی در سال ۱۳۷۵ از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و گذراندن دوره ی تخصصی مغز و اعصاب بین سال های ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۷ در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و کسب رتبه ی ششم در بورد تخصصی نورولوژی؛ همکاری با مراکز درمانی مختلف دولتی و خصوصی از جمله کلینیک مهدیه وابسته به بیمارستان امام رضا (ع) در کرمانشاه؛ نگارش مقاله های علمی و تخصصی و انتشار این آثار در معتبرترین نشریه ها و مجله های داخلی و خارجی؛ مشارکت در انجام چند طرح تحقیقاتی؛ و غیره.
لازم به ذکر می باشد که تا کنون در کنار تدریس در دانشگاه و انجام فعالیت های مختلف پژوهشی، تحقیقاتی، … در زمینه ی درمانی نیز فعالیت های بسیاری داشته و به عنوان یک متخصص مغز و اعصاب انواع خدمات پیشگیری، تشخیصی و درمانی را ارائه کرده ام. مغز و اعصاب انسان می تواند به اختلالات و بیماری های متعددی دچار شود، هر یک از این بیماری ها به طریقی روی سلامت فرد و زندگی عادی او تأثیر می گذارد، وظیفه ی ما متخصصان مغز و اعصاب تشخیص و درمان این بیماری ها و اختلالات با کمک روش های غیر جراحی می باشد. از میان آنچه در حیطه ی فعالیت های من قرار می گیرد می توانم به کنترل و درمان بیماری ام اس، درمان اختلالات خواب (بی خوابی، فلج خواب، خواب پریشی، …)، درمان بیماری های عصبی و عضلانی، بررسی و درمان اختلال در سطح هوشیاری، درمان میگرن و دیگر سردردهای تنشی و خوشه ای، درمان مننژیت در بزرگسالان و کودکان، درمان صرع، بررسی و درمان اختلالات حافظه، درمان آتاکسی، ارزیابی و درمان سرگیجه، درمان مشکلات حسی و حرکتی مانند پارکینسون، و… اشاره کنم.
افراد بسیاری روزانه نزد من مراجعه دارند که به این قبیل اختلالات و بیماری ها مبتلا هستند، که خوشبختانه بعد از تشخیص و درمان به موقع روند بیماری شان کنترل و رفته رفته بهبود پیدا می کنند. شما نیز در صورتی که با هر گونه اختلال و ناهنجاری مرتبط با سیستم عصبی خود مواجه شدید می توانید برای معاینه و بررسی دقیق با من در ارتباط بوده و از سلامت سیستم عصبی خود اطمینان حاصل کنید. در حال حاضر روزهایی در هفته را در کلینیک مهدیه حضور داشته و مراجعین عزیز را پذیرش و ویزیت می کنم. لطفا برای اطلاع از برنامه ی کاری من در این کلینیک با شماره تلفنی که در کادر مربوط به اطلاعات تماس درج شده است، تماس حاصل فرمایید.

مشخصات
  • جنسیت مرد
  • وابسته به کلینیک کلینیک مهدیه کرمانشاه، بیمارستان امام رضا (ع) کرمانشاه
  • تجارب / مهارت ها
  • دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
  • رشته تحصیلی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
  • کلمات کلیدی دکتر پیام ساری اصلانی، دکتر ساری اصلانی، دکتر پیام ساری اصلانی جراح مغز و اعصاب، دکتر پیام ساری اصلانی متخصص مغز و اعصاب، دکتر پیام ساری اصلانی نورولوژیست، دکتر پیام ساری اصلانی نوروسرجن، دکتر پیام ساری اصلانی فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان، دکتر پیام ساری اصلانی فوق تخصص صرع، دکتر پیام ساری اصلانی فوق تخصص ام اس، دکتر پیام ساری اصلانی فوق تخصص الکتروانسفالوگرافی
تخصص ها
  • متخصص مغز و اعصاب
تصویر
پیام ساری اصلانی
متخصص مغز و اعصاب
(5)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص مغز و اعصاب. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر