منو
X

تصویر
پیام خماند
متخصص مغز و اعصاب
(3)
آمار این متخصص
(3) رای
80%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

80%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

60%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر پیام خماند هستم، متخصص مغز و اعصاب، و دارای فلوشیپ نوروماسکولار (بیماری های عصبی- عضلانی) به شماره نظام پزشکی: ۶۹۴۷۵٫
لازم به ذکر است که بورد فوق تخصصی نوروماسکولار را از دانشگاه تورنتو- کانادا اخذ کرده، و دوره های آموزشی و تکمیلی دیگری را نیز تا به امروز گذرانده ام از جمله دوره سونوگرافی داپلر عروق مغز و گردن (TCD)، دوره نوروسونولوژی، دوره نوار عصب- عضله (EMG) از انجمن نوروفیزیولوژیست های کانادا، و غیره.
هم چنین مدتی را عضو هیأت علمی گروه مغز و اعصاب، دانشکده پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی کردستان (مرتبه علمی: استادیار) بوده ام و خدمات آموزشی و مشاوره ای بسیاری را به دانشجویان و دستیاران ارائه کرده ام.
در حال حاضر نیز در مجامع علمی از جمله انجمن نورولوژی آمریکا (AAN) و فدراسیون علوم اعصاب کانادا (CNSC) عضو هستم.
قابل توجه هموطنان گرامی، بنده در حال حاضر در مطب شخصی خود فعالیت می کنم، و عزیزانی که نیاز به معاینه و درمان دارند می توانند روزهای شنبه تا چهارشنبه بین ساعات ۴ عصر الی ۸ شب و با هماهنگی قبلی به آدرس ثبت شده مراجعه داشته باشند.
وظیفه ی من به عنوان یک فوق تخصص نوروماسکولار، تشخیص و درمان بیماری های عصبی- عضلانی با بهره گیری از مناسب ترین راهکارهای درمانی است. لازم به ذکر است که بیماری های عصبی- عضلانی طیف گسترده ای را شامل می شوند، که معمولا براساس منشأ آن، عضلات درگیر شده، علائم ظاهری، ژن مؤثر، و… طبقه بندی می شوند.
از میان شایع ترین این بیماری های می توان اشاره ای داشت به: میوپاتی، پلی نوروپاتی ها، بیماری میاستنی مادرزادی یا میاستنی گراویس، انواع دیستروفی های عضلانی (دوشن، لیمب گیردل، بکر، …)، بیماری اسکلروز جانبی آمیوفتریک (ALS)، و غیره.
هر یک از این بیماری ها، دارای علائم و نشانه هایی هستند که می توانند اعصاب و عضلات فرد بیمار را درگیر کنند، برای مثال بیماری CIDP (پلی نوروپاتی)، یک بیماری نادر عصبی است، اعصاب محیطی بدن را تحت تأثیر قرار می دهد. البته افرادی که به این بیماری مبتلا هستند ممکن است نشانه های متفاوتی را تجربه کنند. شایع ترین علائم این بیماری خستگی، بی حسی در قسمت هایی از بدن، درد، احساس ضعف و ناتوانی در حرکت دادن دست ها و پاها، سوزن سوزن شدن اندام ها، اختلال در بلع، … است.
بنده هم اکنون بعد از چند سال فعالیت تخصصی در این زمینه در خدمت شما هموطنان گرامی می باشم، در صورت مواجه با هر گونه اختلالات عصبی- عضلانی می توانید با من در ارتباط باشید.
هم چنین در مطب خدماتی مانند نوار مغز، نوار عصب- عضله، سونوگرافی عروق مغز (TCD) و الکترومیوگرافی تک فیبری (SFEMG) نیز انجام می شود.
لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های درج شده تماس حاصل فرمایید.

مشخصات
  • جنسیت مرد
  • وابسته به کلینیک بیمارستان توحید سنندج
  • تجارب / مهارت ها
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی نوروماسکولار (بیماری های عصبی- عضلانی)
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی فوق تخصص
  • کلمات کلیدی دکتر پیام خماند، دکتر خماند، دکتر پیام خماند متخصص مغز و اعصاب، دکتر پیام خماند نورولوژیست، دکتر پیام خماند سنندج، متخصص مغز و اعصاب سنندج
تخصص ها
  • متخصص مغز و اعصاب
تصویر
پیام خماند
متخصص مغز و اعصاب
(3)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص مغز و اعصاب. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر