منو
X

تصویر
پرستو محمودی
متخصص مغز و اعصاب
(3)
آمار این متخصص
(3) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

100%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

40%

وقت شناسی

60%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر پرستو محمودی هستم، متخصص بیماری های مغز و اعصاب به شماره نظام پزشکی: ۱۲۰۶۷۰٫ هم چنین بنده استادیار و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی کردستان (گروه نورولوژی، دانشکده پزشکی) نیز می باشم. تا به امروز در کنار خدمات مراقبتی و درمانی، فعالیت های گسترده ای نیز در حیطه ی آموزش و پژوهش داشته ام، که تا کنون موفق به نگارش و انتشار چند مقاله علمی در مجله های معتبر علمی- پژوهشی داخلی و خارجی شده ام.
هم چنین تا به امروز به عنوان یک متخصص و درمانگر بیماری های سیستم عصبی، خدمات پیشگیری، تشخیصی، درمانی و توانبخشی بسیاری را به مردم عزیز ارائه کرده ام. در حال حاضر نیز در مطب شخصی خود در شهر سنندج فعالیت می کنم، و روزهای شنبه الی چهارشنبه را بین ساعات ۴ عصر الی ۸ شب در خدمت بیماران محترم می باشم.
عارضه های مرتبط با سیستم عصبی انسان بسیار گسترده بوده و هر فردی ممکن است در طول زندگی خود آنها را تجربه کرده باشد، این عارضه ها بسته به نوع و شدتی که دارند، می توانند روی وضعیت حافظه فرد، میزان هوشیاری او، حرکت کردن و حفظ تعادل، بینایی و یا شنوایی، تکلم، اندام ها و عضلات او، … اثر بگذارند. به عنوان مثال بیماری مالتیپل اسکلروزیس با نام اختصاری ام اس، که یکی از شایع ترین بیماری های شاخه مغز و اعصاب است می تواند فرد بیمار را با اختلالات گسترده ای در قسمت مغز، نخاع و اعصاب بینایی مواجه سازد، البته علائم این بیماری بستگی به میزان آسیب های عصبی و همینطور نوع عصبی که تحت حمله سیستم ایمنی قرار گرفته دارد. چرا که در این بیماری، سیستم ایمنی بدن به میلین ها یا همان غلاف های محافظ رشته های عصبی حمله می کند و باعث بروز اختلالاتی بین ارتباط مغز با دیگر قسمت های بدن می شود. اما بیشترین نشانه هایی که در افراد مبتلا به این بیماری دیده می شود به این شرح است: اختلالات تعادلی، اختلال در راه رفتن، بی حسی و یا احساس گز گز در اندام ها، مشکلات بینایی مانند تاری دید یا دو بینی، چش درد، خستگی غیر عادی، سرگیجه، احساس ضعف در یک طرف بدن یا نیمه پایینی بدن، اختلالات یادگیری و حافظه، لرزش دست و پا، گرفتگی های عضلانی، اختلال در عملکرد روده و مثانه، و غیره. البته علائم این بیماری از فردی به فرد دیگر می تواند متفاوت باشد.
چنانچه شما نیز مدتی است با علائم اشاره شده مواجه هستید بهتر است برای بررسی های دقیق تر و تخصصی نزد یک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژیست) مراجعه داشته باشید. من نیز هم اکنون بعد از چند سال فعالیت تخصصی در این زمینه در خدمت شما می باشم. برای ارتباط با من می توانید با هماهنگی قبلی به مطب شخصی مراجعه داشته باشید. شماره تلفن مطب به همراه شماره تماس منشی نیز در این صفحه درج شده، برای اطلاعات بیشتر می توانید با این شماره ها تماس حاصل فرمایید.

مشخصات
  • جنسیت زن
  • وابسته به کلینیک
  • تجارب / مهارت ها نگارش چند مقاله علمی و تخصصی در زمینه ی نورولوژی و انتشار این آثار در مجله های معتبر علمی- پژوهشی از جمله مقاله (Effect of maternal-fetal/Neonatal attachment interventions on perinatal anxiety and depression: A narrative review) منتشر شده در Journal of Nursing and Midwifery Sciences در سال 2020، و...؛ مشاوره و راهنمایی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کردستان برای انجام پایان نامه های تحصیلی از جمله پایان نامه هایی با موضوع (بررسی فراوانی تشدید علایم و ارتباط ان با ابتلا به کووید ۱۹ در مبتلایان به مولتیپل اسکلروزیس در استان کردستان سال ۱۴۰۰) در سال 1400 و (بررسی فراوانی علایم نورولوژی در بیماران کووید ۱۹ مثبت مراجعه کننده به بیمارستان توحید سنندج در سال ۱۳۹۹) بین سال های 1399 تا 1401
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
  • کلمات کلیدی دکتر پرستو محمودی، دکتر محمودی، دکتر پرستو محمودی جراح مغز و اعصاب، دکتر پرستو محمودی متخصص مغز و اعصاب، دکتر پرستو محمودی نورولوژیست، دکتر پرستو محمودی نوروسرجن، دکتر پرستو محمودی فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان، دکتر پرستو محمودی فوق تخصص صرع، دکتر پرستو محمودی فوق تخصص ام اس، دکتر پرستو محمودی فوق تخصص الکتروانسفالوگرافی
تخصص ها
  • متخصص مغز و اعصاب
تصویر
پرستو محمودی
متخصص مغز و اعصاب
(3)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص مغز و اعصاب. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر