منو
X

تصویر
مسلم ابوالحسن زاده
متخصص مغز و اعصاب
(3)
آمار این متخصص
(3) رای
80%

دقت

80%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

100%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  
من دکتر مسلم ابوالحسن زاده هستم (شماره نظام پزشکی: ۴۲۷۹۰)، دارای بورد تخصصی مغز و اعصاب، و هم چنین دارای فوق تخصص طب روان‌ تنی (سایکوسوماتیک).

رشته فوق تخصصی سایکوسوماتیک، یک شاخه تخصصی از رشته روانپزشکی است که افرادی که در این رشته تحصیل می کنند، دانش و مهارت لازم برای تشخیص و درمان بیماری های جسمی که ریشه روانی دارند را کسب می کنند. به بیانی دیگر اختلالات و بیماری های روان تنی که با نام سایکوسوماتیک نیز شناخته می شوند توسط ذهن و به دلیل وجود تنش و اضطراب در فرد، بروز می کنند. این بیماری ها در اغلب موارد منشا جسمی نداشته و از این رو درمان های دارویی نیز روی آنها کم اثر خواهد بود. از جمله شایع ترین بیماری های روان تنی می توان به میگرن، فشار خون، دیابت، دردهای نواحی گردن و کمر، اختلالات جنسی، بیماری های پوستی، مشکلات گوارشی، اختلالات خواب، و… اشاره کرد.
پزشک فوق تخصص طب روان‌ تنی بسته به نوع بیماری ای که فرد با آن مواجه است، جهت بهبودی وضعیت بیمار روش های مختلفی نظیر دارو درمانی، رفتار درمانی، یوگا درمانی، ماساژ درمانی، ورزش، … را تجویز می کند.
.
.
بنده نیز به عنوان یک فوق تخصص طب روان تنی و با سابقه چند سال فعالیت تخصصی در این زمینه، هم اکنون در خدمت شما بیماران عزیز هستم. لازم به ذکر است که در حال حاضر در مطب شخصی خود (واقع در اردبیل) فعالیت می کنم و روزهای شنبه تا چهارشنبه را در دو نوبت صبح (۹ الی ۱۳) و نوبت عصر (۱۷ الی ۲۱) آماده ی پذیرش و ویزیت مراجعین محترم می باشم.
حیطه اصلی فعالیت ها و خدمات من به شرح زیر است:
– درمان های تخصصی: درمان اختلالاتی مانند افسردگی، اضطراب، سایکوز، دلیریوم (سرسام)، وسواس، مشکلات خواب، اختلالات جنسی، اختلال سازگاری، اختلال استرس پس از حادثه، انواع وابستگی ها (اینترنت و گوشی، مواد مخدر، قماربازی و شرط بندی های بیمار گون)، مشکلات عصبی کودکان و سالمندان، زوال عقل و آلزایمر، سردردهای میگرنی و عصبی، دردهای جسمانی بدون دلیل مشخص، پرخوری و یا بی اشتهایی عصبی، فراموشی و عدم تمرکز در کودکان و افراد بزرگسال، اختلالات یادگیری در کودکان، ناتوانی ذهنی، اختلال اوتیسم، بیش فعالی و کم توجهی در کودکان، اختلالات شخصیتی، اختلال کنترل تکانه و پرخاشگری، اختلالات دو قطبی، و…
– درمان های فوق تخصصی: تشخیص و درمان اختلالات عصبی ناشی از بیماری های قلبی، ناشی از بیماری دیابت، ناشی از بیماری های گوارشی، بیماری های تیروئید، بیماری های پوست و مو، بیماری های ریوی، بیماری های خونی، بیماری های بدخیم و سرطان ها، بیماری های روماتیسمی، افزایش یا کاهش شدید وزن، مسمومیت ها، مصرف مواد و سیگار، پیوند عضو، بیماری های عفونی، سکته مغزی، ام اس، بیماری آلزایمر، صرع، سرسام، تومور مغزی، دیسک های گردنی و کمری، عوارض ناخواسته داروهای اعصاب، تشخیص و درمان عوارض طبی بیماری های اعصاب، تشخیص و درمان عوارض عصبی سایر بیماری های طبی، تشخیص و درمان همزمانی اختلالات روانپزشکی با سایر بیماری های طبی، اختلالات عصبی در کودکان، اختلالات عصبی در سالمندان، اختلالات عصبی در مادران باردار و شیرده، و…
هم چنین شما با مراجعه به مطب می توانید از خدماتی مانند نوار مغزی، نوروفیدبک، بیوفیدبک و تست هوش نیز بهره مند شوید.
شماره تلفن مطب به همراه آدرس دقیق در این صفحه درج شده است، شما می توانید برای اطلاعات بیشتر و هم چنین دریافت نوبت قبلی با شماره تلفن های ثبت شده تماس بگیرید.

مشخصات
  • جنسیت مرد
  • وابسته به کلینیک
  • تجارب / مهارت ها
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی طب روان‌ تنی (سایکوسوماتیک)
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی فوق تخصص
  • کلمات کلیدی دکتر مسلم ابوالحسن زاده، دکتر مسلم ابوالحسن زاده متخصص مغز و اعصاب، دکتر مسلم ابوالحسن زاده اردبیل، فوق تخصص طب روان تنی اردبیل
تخصص ها
  • متخصص مغز و اعصاب
تصویر
مسلم ابوالحسن زاده
متخصص مغز و اعصاب
(3)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص مغز و اعصاب. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر