منو
X

تصویر
مسعود غیاثیان
متخصص مغز و اعصاب
(5)
آمار این متخصص
(5) رای
100%

دقت

60%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

100%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

60%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر مسعود غیاثیان هستم، متخصص مغز و اعصاب و دارای فوق تخصص ام اس و بیماری های التهابی مغز و نخاع (شماره نظام پزشکی: ۸۸۲۹۱) و عضو هیأت علمی گروه نورولوژی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی همدان (مرتبه علمی: استادیار). در این قسمت می توانم به شرح سوابق تحصیلی خود بپردازم:
دوره ی پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی همدان گذرانده ام و بعد از فارغ التحصیلی در سال ۱۳۸۱، در آزمون دستیاری مغز و اعصاب و ستون فقرات شرکت کرده و موفق به قبولی در دانشگاه علوم پزشکی اهواز شدم و در نهایت در سال ۱۳۸۸ فارغ التحصیل شدم.
بعد از اخذ بورد تخصصی برای فلوشیپ مالتیپل اسکلروزیس (ام اس) نیز اقدام کرده و توانستم در دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شوم و در سال ۱۳۹۷ فلوشیپ فوق تخصصی ام اس و بیماری های التهابی مغز و نخاع را دریافت کنم.
در این سال ها در کنار ارائه ی خدمات درمانی به عنوان متخصص مغز و اعصاب، و فوق تخصص ام اس، و خدمات آموزشی به عنوان استادیار دانشگاه، فعالیت های دیگری نیز در زمینه های پژوهشی، اجرایی، … داشته ام از جمله: ارائه مقالات در قالب سخنرانی و پوستر در چندین کنگره بین المللی در ایران و خارج از کشور، نگارش مقالاتی در زمینه ی بیماری های مغز و اعصاب و انتشار این آثار در ژورنال های معتبر داخلی و خارجی، انجام فعالیت های تحقیقاتی در زمینه های MS ،CSVT ،NMO و سردرد.
هم اکنون بعد از ۱۰ سال فعالیت تخصصی در این زمینه در خدمت مردم عزیز می باشم. آنچه در حیطه ی فعالیت های بنده قرار می گیرد و می توانید از آن بهره مند شوید به این شرح می باشد: درمان بیماری ام اس، درمان بیماری های التهابی مغز و نخاع، درمان بیماری های ستون فقرات مانند دیسک کمر و گردن، درمان تشنج و صرع، درمان سردردهای میگرنی، درمان سرگیجه، کنترل و بهبود اختلالات حافظه (فراموشی)، درمان اثرات ناشی از سکته مغزی، بهبود بیماری های حرکتی مانند پارکینسون، درمان لرزش و ترمور دست و سر، درمان اختلالات تکلمی، بهبود اختلالات شایع در خواب، درمان اختلالات اعصاب محیطی نظیر گزگز، گرفتی و یا بی حسی اندام ها، درمان بیماری های عضلانی مانند میوپاتی، و غیره.
در صورتی که از ناهنجاری ها و اختلالات مرتبط با سیستم عصبی رنج می برید می توانید برای معاینه و مداوا با من در ارتباط باشید. در حال حاضر روزهایی در هفته را در مطب شخصی حضور داشته و آماده ی پذیرش و ویزیت مراجعین محترم می باشم. لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن هایی که در کادر مربوط به اطلاعات تماس ثبت شده است تماس حاصل فرمایید.

مشخصات
  • جنسیت مرد
  • وابسته به کلینیک
  • تجارب / مهارت ها
  • دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی تهران
  • رشته تحصیلی مالتیپل اسکلروزیس (ام اس)
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی فوق تخصص
  • کلمات کلیدی دکتر مسعود غیاثیان، دکتر غیاثیان، دکتر مسعود غیاثیان جراح مغز و اعصاب، دکتر مسعود غیاثیان متخصص مغز و اعصاب، دکتر مسعود غیاثیان نورولوژیست، دکتر مسعود غیاثیان نوروسرجن، دکتر مسعود غیاثیان فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان، دکتر مسعود غیاثیان فوق تخصص صرع، دکتر مسعود غیاثیان فوق تخصص ام اس، دکتر مسعود غیاثیان فوق تخصص الکتروانسفالوگرافی
تخصص ها
  • متخصص مغز و اعصاب
تصویر
مسعود غیاثیان
متخصص مغز و اعصاب
(5)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص مغز و اعصاب. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر