منو
X

تصویر
محمد مطهری
جراح مغز و اعصاب
(4)
آمار این متخصص
(4) رای
80%

دقت

100%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

100%

رفتار بالینی

40%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده دکتر محمد مطهری، دارای تخصص در زمینه ی جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات می باشم. تا به امروز خدمات تشخیصی و درمانی متعددی را در این زمینه ارائه کرده، و تجربه ی انجام بیش از چند هزار عمل جراحی با نتایج موفقیت آمیز را در کارنامه ی کاری خود دارم. هدف اصلی من همیشه حفظ سلامت افراد بوده است و جهت تحقق این هدف همیشه سعی در ارائه ی مؤثرترین و جدیدترین راهکارهای درمانی را داشته ام.
هر فردی در طول زندگی خود ممکن است با آسیب ها و اختلالات متعددی مواجه شود، آسیب هایی که در صورت عدم تشخیص و درمان به موقع می تواند آسیب های جبران ناپذیری را برای فرد به همراه داشته باشد. بیماری های که سیستم عصبی و ستون فقرات را درگیر می کند بی شمار است، تشخیص و درمان برخی از این بیماری ها که بدون نیاز به جراحی هم قابل بهبود است بر عهده ی متخصصین مغز و اعصاب (نورولوژی) و تشخیص و درمان تعدادی از بیماری ها که تنها با جراحی قابل درمان است را ما متخصصین جراحی مغز و اعصاب (نوروسرجری) بر عهده داریم. جهت آشنایی بیشتر شما تعدادی از شایع ترین بیماری های مغز و اعصاب و ستون فقرات که در حیطه ی فعالیت جراحان مغز و اعصاب قرار می گیرد را شرح می دهم:
۱) بیماری های مغزی (خونریزی مغزی، ضربه مغزی، سکته، انسداد شریان های مغزی، عفونت سیستم عصبی مانند آبسه و انسفالیت، آنوریسم مغزی، هیدروسفالی، تومور و سرطان های مغزی، و…)
۲) آسیب های نخاعی و ستون فقرات (اسکولیوز یا انحراف ستون فقرات، لغزش و ساییدگی مهره ها، دیسک کمر و گردن، پارگی دیسک، آسیب طناب نخاعی، تنگی کانال نخاعی، تومور و سرطان های نخاعی، و…)
در صورتی که با هر گونه اختلال و یا آسیب در مغز و اعصاب، و همینطور ستون فقرات خود مواجه هستید حتما با یک متخصص و جراح مغز و اعصاب در ارتباط باشید. هم چنین می توانید برای معاینه و مداوا با من در ارتباط باشید. تا به امروز افراد بسیاری نزد من مراجعه داشته اند که با این بیماری ها مواجه بوده اند و بعد از درمان کاملا بهبود پیدا کرده اند. شما می توانید جهت ویزیت روزهای شنبه و سه شنبه از ساعت ۱۵ الی ۲۱ در مطب حضور داشته باشید، لطفا پیش از مراجعه برای رزرو نوبت قبلی خود اقدام فرمایید. شماره تماس در این پروفایل ثبت شده است.

مشخصات
  • جنسیت مرد
  • وابسته به کلینیک
  • تجارب / مهارت ها
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی جراحی مغز و اعصاب
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
  • کلمات کلیدی دکتر محمد مطهری، دکتر مطهری، دکتر محمد مطهری جراح مغز و اعصاب، دکتر محمد مطهری متخصص مغز و اعصاب، دکتر محمد مطهری نورولوژیست، دکتر محمد مطهری نوروسرجن، دکتر محمد مطهری فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان، دکتر محمد مطهری فوق تخصص صرع
تخصص ها
  • جراح مغز و اعصاب
تصویر
محمد مطهری
جراح مغز و اعصاب
(4)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص مغز و اعصاب. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر