منو
X

تصویر
فهیمه احمدی
متخصص مغز و اعصاب
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر فهیمه احمدی هستم، متخصص بیماری های مغز و اعصاب (شماره نظام پزشکی: ۱۰۵۷۱۸) و دارای سابقه ی چند سال فعالیت تخصصی در این زمینه.
وظیفه ی من به عنوان یک متخصص مغز و اعصاب، انجام بررسی های بالینی و تجویز تست های پاراکلینیکی جهت ارزیابی وضعیت دستگاه عصبی افراد، و درمان عارضه های تشخیص داده شده با استفاده از روش های طبی و توانبخشی است. سیستم عصبی انسان از بدو تولد تا زمان پیری در معرض عارضه های متعددی می باشد، این عارضه ها ممکن است بر اثر یک عامل درونی و یا گاهی به دلیل یک عامل بیرونی بروز کنند.
برخی از آسیب ها و بیماری های مغز و ستون فقرات مانند تومورها، تروماها (شکستگی جمجمه، شکستگی مهره های کمری و گردنی، …)، خونریزی مغزی، … باید توسط جراح مغز و اعصاب درمان شوند، چرا که این بیماری ها و آسیب ها نیاز به انجام جراحی دارند. اما برخی دیگر مانند بیماری ام اس، سکته مغزی، میگرن، سرگیجه، بیماری های حافظه نظیر فراموشی و زوال عقل، اختلالات هوشیاری، اختلال در خواب، آماس سر یا بیماری مننژیت که نوعی عفونت مغزی است، بیماری آتاکسی که موجب ناهماهنگی در حرکات فرد و عدم تعادل می شود، صرع، بیماری های عصبی- عضلانی، بیماری های حرکتی نظیر پارکینسون، و… توسط متخصصان مغز و اعصاب یا نورولوژیست ها درمان می شوند. کنترل و درمان این بیماری ها و اختلالات از طریق تجویز دارو و ارائه ی راهکارهای درمانی مکمل (ورزش، رژیم غذایی خاص، دستگاه های تحریک الکتریکی اعصاب، …) دیگر صورت می گیرد.
افراد بسیاری را تا کنون پذیرش و ویزیت کرده ام که با این بیماری ها و اختلالات مواجه بوده اند، که خوشبختانه با شروع روند درمان، مانع از پیشرفت بیماری شان شده و به مرور زمان بهبود پیدا کرده اند. البته بهبود کامل بیمار، بستگی به نوع و شدت بیماری دارد، برای مثال با وجود پیشرفت علم در زمینه ی پزشکی، هم چنان برای برخی از عارضه های مغز و اعصاب، درمان قطعی وجود ندارد، مانند بیماری های حافظه نظیر آلزامیر، و متخصص تنها با تجویز دارو و ارائه ی دیگر راهکارها می تواند روند بیماری را کنترل کند.
هموطنان عزیزی که از هر گونه اختلال و بیماری مرتبط با سیستم عصبی رنج می برند می توانند به منظور معاینه و درمان با من در ارتباط باشند. در حال حاضر روزهایی در هفته را در مجتمع تخصصی درمانی محمد رسول الله (ص) در بوشهر حضور داشته و در کنار تیم پزشکی مجرب و متخصص این مرکز درمانی در خدمت شما بیماران عزیز می باشم. لطفا برای اطلاع دقیق از برنامه ی کاری من و تعیین نوبت قبلی با شماره تلفنی که در این صفحه درج شده است تماس حاصل فرمایید.

مشخصات
  • جنسیت زن
  • وابسته به کلینیک مجتمع تخصصی درمانی محمد رسول الله (ص) بوشهر
  • تجارب / مهارت ها
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
  • کلمات کلیدی دکتر فهیمه احمدی، دکتر احمدی، دکتر فهیمه احمدی جراح مغز و اعصاب، دکتر فهیمه احمدی متخصص مغز و اعصاب، دکتر فهیمه احمدی نورولوژیست، دکتر فهیمه احمدی نوروسرجن، دکتر فهیمه احمدی فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان، دکتر فهیمه احمدی فوق تخصص صرع، دکتر فهیمه احمدی فوق تخصص ام اس، دکتر فهیمه احمدی فوق تخصص الکتروانسفالوگرافی
تخصص ها
  • متخصص مغز و اعصاب
تصویر
فهیمه احمدی
متخصص مغز و اعصاب
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص مغز و اعصاب. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر