منو
X

تصویر
رامین رجبی
جراح مغز و اعصاب
(3)
آمار این متخصص
(3) رای
80%

دقت

80%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

40%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  
من دکتر رامین رجبی هستم، دارای بورد تخصصی جراحی مغز و اعصاب، به شماره نظام پزشکی: ۱۰۲۲۲۲٫

وظیفه ی من به عنوان یک جراح مغز و اعصاب، و ستون فقرات، انجام ارزیابی های لازم از طریق معاینات فیزیکی و آزمایش های پاراکلینیکی برای تشخیص بیماری ها و آسیب های مغزی، نخاع و ستون فقرات، و در نهایت درمان عارضه های تشخیص داده شده با به کارگیری روش های درمانی مناسب است.
امروزه با پیشرفت علم پزشکی و روی کار آمدن تجهیزاتی پیشرفته و دقیق، در بسیاری از جراحی ها می توان از روش های کم تهاجمی تری نیز کمک گرفت از جمله جراحی های اندوسکوپی و میکروسرجری ها (جراحی های میکروسکوپی) که علاوه بر بالا بردن دقت پزشک به هنگام جراحی، عوارض کمتری برای بیمار به همراه دارد و روند بهبودی بیمار را نیز سرعت می بخشد.
برای مثال روش جراحی آندوسکوپی، که در جراحی تومورها و ضایعات مغزی کاربرد دارد، این امکان را به جراح می دهد تا با دقت بیشتری و کمترین میزان تهاجم اقدام به درمان عارضه کند و هم چنین به قسمت هایی از مغز که دسترسی به آنها سخت و شاید غیر ممکن باشد، دسترسی پیدا کند. در این روش، جراح با وارد کردن یک لوله نازک (آندوسکوپ) از طریق بینی و یا جمجمه (ایجاد سوراخی کوچک در ناحیه جمجمه)، که به آن دوربین نیز متصل است، تصاویری دقیق از مغز را مشاهده می کند و با توجه به نتایج، درمان را شروع می کند. مزیت این روش درمانی نسبت به دیگر متدها، کم عارضه بودن آن، هزینه کمتر، کاهش خطر عفونت و کاهش دوران نقاهت بیمار است.
بنده نیز در حال حاضر در بسیاری از جراحی های مغزی و ستون فقرات از تکنیک های کم تهاجمی از جمله جراحی آندوسکوپی و جراحی میکروسکوپی بهره می گیرم. قابل توجه هموطنان عزیز خدمات اصلی من به شرح زیر است:
– جراحی میکروسکوپی دیسک های کمر و گردن
– جراحی میکروسکوپی تومورهای مغزی و نخاعی
– جراحی اندوسکوپی تومورهای مغز
– جراحی تنگی مجرای نخاعی
– جراحی و اصلاح انحراف ستون فقرات
– جراحی صدمات و مشکلات مهره های ستون فقرات مانند سُرخوردگی، شگستگی، …
– جراحی و درمان هیدروسفالی
– درمان عفونت و التهاب مغزی
– درمان سکته مغزی
– و…
افراد بسیاری را تا کنون پذیرش و ویزیت کرده ام که از بیماری ها و آسیب های نام برده رنج می برده اند، اما با شروع درمان و به مرور زمان بهود پیدا کرده و سلامتی خود را به دست آورده اند. در صورتی که شما نیز با اختلالات و مشکلات دستگاه عصبی مواجه هستید می توانید برای معاینه و درمان با من در ارتباط باشید.
در حال حاضر روزهایی را در مطب شخصی خود در شهر سنندج حضور داشته و در خدمت شما عزیزان مراجعه کننده می باشم. لطفا برای دریافت نوبت و اطلاع از برنامه ی کاری بنده با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

مشخصات
  • جنسیت مرد
  • وابسته به کلینیک
  • تجارب / مهارت ها
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی جراحی مغز و اعصاب (نوروسرجری)
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
  • کلمات کلیدی دکتر رامین رجبی، دکتر رامین رجبی جراح مغز و اعصاب، دکتر رامین رجبی سنندج، جراح مغز و اعصاب سنندج
تخصص ها
  • جراح مغز و اعصاب
تصویر
رامین رجبی
جراح مغز و اعصاب
(3)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص مغز و اعصاب. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر