منو
X

تصویر
تیفا یکتانژاد
متخصص مغز و اعصاب
(8)
آمار این متخصص
(8) رای
80%

دقت

100%

مفید بودن

100%

دانش و مهارت

100%

رفتار بالینی

100%

وقت شناسی

100%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر تیفا یکتانژاد هستم (شماره نظام پزشکی: ۹۴۱۱۰)، دارای بورد تخصصی بیماری های مغز و اعصاب، و ستون فقرات از دانشگاه تهران. هم چنین بنده عضو فعال پروژه کشوری تاسیس کلینیک حافظه نیز می باشم. لازم به ذکر است که بعد از اخذ بورد تخصصی خود، دوره تکمیلی را نیز در زمینه ی دمانس و اختلالات شناختی (آلزایمر) در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذرانده ام.
وظیفه ی من مانند تمامی متخصصان این شاخه از پزشکی تشخیص و درمان عارضه های دستگاه عصبی با کمک تجویز دارو و راهکارهای توانبخشی است، و هدف اصلی من مراقبت از سلامت سیستم عصبی شما است، و تمامی اقدامات لازم را برای این منظور به کار می گیرم.
آنچه به طور کلی در حیطه ی فعالیت های من قرار می گیرد به شرح زیر است:
درمان میگرن، درمان سایر سردردهای تنشی و خوشه ای، درمان صرع و تشنج های مقاوم به درمان، بازتوانی بعد از سکته مغزی (با استفاده از دستگاه تحریک مغناطیسی مغز)، کنترل بیماری آلزایمر، درمان وزوزهای گوش، کنترل بیماری ام اس، درمان کمر درد، درمان دیسکوپاتی های گردن و کمر، درمان اختلالات عضلانی، بررسی و درمان اختلالات بینایی، درمان لرزش دست ها و پاها، درمان پارکینسون، بهبود گزگز و مور مور شدن اندام ها، درمان اختلال دو قطبی، درمان بدون دارو افسردگی، وسواس و اضطراب با کمک دستگاه تحریک مغناطیسی مغز، درمان حملات عصبی (پانیک)، درمان اسکیزوفرنی، درمان اختلالات خواب، و غیره.
بنده برای ارتقا کیفیت خدمات ارائه شده، سعی کرده ام از بهترین تجهیزات استفاده کنم، از این رو خدماتی مانند نوار مغز (EEG) و نوار عصب- عضله با استفاده از جدیدترین دستگاه ها که از برترین برندهای دنیا تهیه شده اند، انجام می شود. هم چنین برای درمان برخی از عارضه های سیستم عصبی مانند اختلالات روان، سکته مغزی، … از دستگاه های آر تی ام اس و تی دی سی اس استفاده می کنم.
شهروندان گرامی در صورتی که با هر گونه اختلال و ناهنجاری در وضعیت بینایی، شنوایی، تکلم، راه رفتن و تعادل، اندام ها و عضلات، سطح هشویاری، حافظه، خلق و خو، عملکرد خود، … مواجه هستند می توانند برای معاینه و درمان با من در ارتباط باشند.
هم اکنون بعد از چند سال فعالیت تخصصی در این زمینه در خدمت شما بیماران عزیز می باشم، شما می توانید در صورت نیاز به ارتباط با من با هماهنگی قبلی به مطب شخصی مراجعه داشته باشید. در حال حاضر روزهایی در هفته را در مطب خود در تهران حضور دارم. لطفا برای اطلاع دقیق از برنامه ی کاری من و همینطور برای تعیین وقت قبلی با شماره تلفن هایی که در این صفحه درج شده است، در تماس باشید.

مشخصات
  • جنسیت زن
  • وابسته به کلینیک
  • تجارب / مهارت ها
  • دانشگاه دانشگاه تهران
  • رشته تحصیلی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
  • کلمات کلیدی دکتر تیفا یکتانژاد، دکتر یکتانژاد، دکتر تیفا یکتانژاد جراح مغز و اعصاب، دکتر تیفا یکتانژاد متخصص مغز و اعصاب، دکتر تیفا یکتانژاد نورولوژیست، دکتر تیفا یکتانژاد نوروسرجن، دکتر تیفا یکتانژاد فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان، دکتر تیفا یکتانژاد فوق تخصص صرع، دکتر تیفا یکتانژاد فوق تخصص ام اس، دکتر تیفا یکتانژاد فوق تخصص الکتروانسفالوگرافی
تخصص ها
  • متخصص مغز و اعصاب
تصویر
تیفا یکتانژاد
متخصص مغز و اعصاب
(8)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص مغز و اعصاب. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر