منو
X

تصویر
بهنام منصوریان
متخصص مغز و اعصاب
(3)
آمار این متخصص
(3) رای
80%

دقت

0%

مفید بودن

80%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

40%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  
دکتر بهنام منصوریان هستم، متخصص بیماری های مغز و اعصاب (شماره نظام پزشکی: ۳۵۹۹۸).

تا به امروز اقدامات مراقبتی، تشخیصی، توانبخشی و درمانی بسیاری را به شهروندان گرامی ارائه کرده ام، و سابقه ی فعالیت در چند مرکز درمانی از جمله بیمارستان تأمین اجتماعی و بیمارستان توحید در شهر سنندج را دارم. فعالیت بنده در این مراکز درمانی تا کنون ادامه داشته و در کنار سایر پزشکان متخصص و فوق تخصص در خدمت بیماران عزیز می باشم.
وظیفه ی من به عنوان یک متخصص نورولوژی (مغز و اعصاب)، در وهله اول اخذ شرح حال مراجعه کننده است، سپس انجام معاینات فیزیکی و درخواست اقدامات پاراکلینیکی لازم برای بررسی وضعیت مغز و اعصاب. در نهایت نیز بعد از تشخیص دقیق عارضه های سیستم عصبی، با استفاده از روش های درمانی (غیر جراحی) مناسب به بهبود وضعیت بیمار کمک می کنم.

سیستم عصبی انسان یکی از پیچیده ترین و مهم ترین بخش های بدن هر فرد است، که مغز، نخاع و رشته های عصبی را در بر می گیرد. هر کدام از این بخش ها می توانند درگیر اختلالات، آسیب ها و بیماری هایی شوند که بررسی، تشخیص و درمان آنها بر عهده ی متخصصان و یا جراحان مغز و اعصاب است.
از جمله عارضه های شایع دستگاه عصبی که مطمئنا با بسیاری از آنها آشنایی دارید، می توان به بیماری خود ایمنی مالتیپل اسکلروزیس یا همان بیماری ام اس، سکته مغزی، میگرن، عفونت مغز (مننژیت)، بیماری های عصبی- عضلانی، صرع، اختلال در هوشیاری، بیماری آلزایمر، پارکینسون به عنوان یک بیماری حرکتی، اختلالات خواب نظیر خواب پریشی، فلج خواب و حمله خواب، سیاتیک، دیسک کمر و گردن، بیماری آتاکسی که موجب عدم هماهنگی در حرکت عضلات بدن می شود، و… اشاره کرد.

 

دکتر بهنام منصوریان

 

بروز بیماری ها و اختلالات سیستم عصبی می تواند همراه با نشانه هایی باشد، برای مثال فردی که به بیماری پارکینسون مبتلا شده، ممکن است دچار کندی در حرکات خود، سفت شدن عضلات، لرزش دست ها و پاها، اختلال در تعادل بدن و راه رفتن، و… شود. البته علائم این بیماری از فردی به فرد دیگر متفاوت است، و ممکن است بیمار علائم دیگری غیر از آنچه نام برده شد را نیز تجربه کند.
از این رو تأکید من به عنوان یک متخصص مغز و اعصاب همواره بر این است که افرادی که متوجه تغییراتی در وضعیت اندام ها و عضلات، حافظه، هوشیاری، تعادل و حرکت کردن خود، شخصیت و رفتار، بینایی، شنوایی، تکلم، بلع، … می شوند بهتر است برای بررسی های تخصصی با یک نورولوژیست در ارتباط باشند.

بنده هم اکنون بعد از چند سال فعالیت تخصصی در این زمینه در خدمت شما شهروندان گرامی می باشم، جهت ارتباط با من می توانید به بیمارستان های تأمین اجتماعی و توحید مراجعه داشته باشید.
راه های ارتباطی با مراکز درمانی اشاره شده، در این صفحه درج شده، شما می توانید برای اطلاع از برنامه ی کاری بنده و تعیین نوبت با این شماره ها تماس حاصل فرمایید.

مشخصات
  • جنسیت مرد
  • وابسته به کلینیک بیمارستان تأمین اجتماعی سنندج، بیمارستان توحید سنندج
  • تجارب / مهارت ها
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
  • کلمات کلیدی دکتر بهنام منصوریان، دکتر منصوریان، دکتر بهنام منصوریان متخصص مغز و اعصاب، دکتر بهنام منصوریان سنندج، متخصص مغز و اعصاب سنندج
تخصص ها
  • متخصص مغز و اعصاب
تصویر
بهنام منصوریان
متخصص مغز و اعصاب
(3)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص مغز و اعصاب. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر