منو
X

تصویر
ابراهیم عاشقی
جراح مغز و اعصاب
(9)
آمار این متخصص
(9) رای
60%

دقت

100%

مفید بودن

73%

دانش و مهارت

100%

رفتار بالینی

40%

وقت شناسی

60%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر ابراهیم عاشقی هستم، متخصص جراحی مغز و اعصاب، و ستون فقرات به شماره نظام پزشکی ۱۲۸۷۱۸٫
سوابق تحصیلی بنده به این شرح می باشد، گذراندن دوره ی پزشکی عمومی و همینطور دوره ی تخصصی نوروسرجری با جراحی مغز و اعصاب، و ستون فقرات در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران.
بعد از فارغ التحصیلی فعالیت تخصصی خود را آغاز کرده، و تا به امروز انواع خدمات پیشگیری، تشخیصی و درمانی را ارائه کرده ام و در درمانگاه ها و کلینیک های متعددی (دولتی/ خصوصی) فعالیت کرده ام از جمله: بیمارستان شمال و درمانگاه تخصصی آرین واقع در آمل، درمانگاه تخصصی بیمارستان امام خمینی و کلینیک تخصصی زینب در نور که همچنان فعالیت من در این مراکز درمانی ادامه داشته و در کنار دیگر متخصصان این مراکز در خدمت بیماران عزیز می باشم.
حیطه ی اصلی فعالیت های من شامل جراحی آسیب ها و بیماری های مغزی از قبیل تومور و ضایعات، صرع، گرفتگی و انسداد وریدهای مغز، آنوریسم، سکته، عفونت، ادم مغزی، هیدروسفالی یا آب آوردن مغز، …، جراحی کف جمجمه و هیپوفیز؛ درمان جراحی عارضه های ستون فقرات مانند تومور نخاعی، دیسک، بیرون زدگی دیسک، تنگی کانال نخاعی، انحراف ستون فقرات، …؛ درمان غیر جراحی آسیب های ستون فقرات مانند انواع دیسک، دردهای عصبی- عضلانی نواحی کمر و گردن، … می شود.
قابل ذکر می باشد که بروز این بیماری ها با علائمی همراه می باشد که می تواند به صورت سردرد، سرگیجه، تشنج، حالت تهوع و استفراغ، تب، افت سطح هوشیاری، اختلال حافظه، عدم تعادل، ناتوانی و بی نظمی در راه رفتن، اختلالات رفتاری، بی حسی و فلجی اندام ها، اسپاسم عضلات، سوزن سوزن شدن عضلات، دردهای مزمن، بی اختیاری و اختلال در دفع ادرار و مدفوع، اختلالات بینایی، اختلال در بلع و تکلم، مشکلات شنوایی مانند وزوز گوش، … خود را نشان دهد. افرادی که با این قبیل اختلالات مواجه هستند بهتر است برای اطمینان از وضعیت و سلامت سیستم عصبی خود حتما با یک متخصص و جراح مغز و اعصاب در ارتباط باشند.
من نیز هم اکنون بعد از چند سال فعالیت تخصصی در خدمت شما شهروندان محترم می باشم، جهت ارتباط با من می توانید هم به مطب شخصی و هم مراکز درمانی نام برده مراجعه داشته باشید. قابل ذکر می باشد که برنامه ی کاری من در مطب شامل روزهای شنبه تا چهارشنبه (به غیر از دوشنبه ها، روزهای شنبه و سه شنبه از ساعت ۱۷، و روزهای یکشنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۴)، در بیمارستان شمال شامل روزهای شنبه و دوشنبه (شنبه ها بین ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ ظهر، دوشنبه ها بین ساعت ۱۶ تا ۱۸) و در درمانگاه تخصصی آرین شامل روزهای سه شنبه (بین ساعت ۱۰ صبح الی ۱۲ ظهر) می شود.
شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن هایی که در این صفحه درج شده است، تماس حاصل فرمایید.
هدف من حفظ سلامت سیستم عصبی شما مردم عزیز می باشد، با من در ارتباط باشید.

مشخصات
  • جنسیت مرد
  • وابسته به کلینیک بیمارستان شمال آمل، درمانگاه تخصصی بیمارستان امام خمینی نور، کلینیک تخصصی زینب نور، درمانگاه تخصصی آرین آمل
  • تجارب / مهارت ها
  • دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
  • رشته تحصیلی جراحی مغز و اعصاب (نوروسرجری)
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
  • کلمات کلیدی دکتر ابراهیم عاشقی، دکتر عاشقی، دکتر ابراهیم عاشقی جراح مغز و اعصاب، دکتر ابراهیم عاشقی متخصص مغز و اعصاب، دکتر ابراهیم عاشقی نورولوژیست، دکتر ابراهیم عاشقی نوروسرجن، دکتر ابراهیم عاشقی فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان، دکتر ابراهیم عاشقی فوق تخصص صرع، دکتر ابراهیم عاشقی فوق تخصص ام اس، دکتر ابراهیم عاشقی فوق تخصص الکتروانسفالوگرافی
تخصص ها
  • جراح مغز و اعصاب
تصویر
ابراهیم عاشقی
جراح مغز و اعصاب
(9)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص مغز و اعصاب. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر