منو
X

تصویر
کیانوش قاسمی
متخصص مغز و اعصاب
(3)
ویدیوی آموزشی روانشناسی
آپلود شده کاربران
آمار این متخصص
(3) رای
80%

دقت

80%

مفید بودن

100%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

اینجانب دکتر کیانوش قاسمی، متخصص مغز و اعصاب هستم. من نیز مانند دیگر متخصصان این شاخه از پزشکی با آناتومی، فیزیولوژی و سایر بیماری های درگیر کننده ی مغز و اعصاب و هم چنین ستون فقرات آشنایی داشته و توانایی تشخیص و درمان این بیماری ها را دارم.
قابل ذکر می باشد که سیستم عصبی و ستون فقرات انسان ممکن است به آسیب ها و بیماری های مختلفی دچار شود، هر یک از این بیماری ها به طریقی رو سلامت فرد تأثیر گذاشته و زندگی عادی فرد را تحت تأثیر قرار می دهد. وظیفه ی ما متخصصین مغز و اعصاب تشخیص این بیماری ها (روش های بالینی/ روش های پاراکلینیکی) و درمان آنها با کمک روش های غیر جراحی می باشد، در مواردی هم که بیماری با جراحی قابل درمان باشد، وظیفه ی ما ارجاع بیمار به یک جراح مجرب مغز و اعصاب می باشد.
از میان شایع ترین این بیماری ها که قادر به تشخیص و درمان آنها می باشم می توانم به آرتروز، دیسک (کمر، گردن) درد عصب سیاتیک، افسردگی، اضطراب، مالتیپل اسکلروزیس (ام اس)، سردرد، عفونت سیستم عصبی (مننژیت)، سرگیجه، تشنج و صرع، سکته مغزی، آلزایمر، اختلال در سطح هوشیاری، اختلالات خواب، اختلالات حسی-حرکتی، عدم تعادل، بیماری های عصبی و عضلانی، … اشاره کنم.
تا کنون افراد بسیاری را ویزیت کرده ام که به این قبیل بیماری ها و اختلالات مبتلا بوده اند که خوشبختانه بعد از درمان روند بیماری شان کنترل و به مرور بهبود پیدا کرده اند. شما نیز در صورتی که با هر گونه اختلال و ناهنجاری (سردرد، سرگیجه، اختلالات بینایی، مشکلات ناگهانی در شنوایی، اختلال در تکلم، خشکی عضلات، بی حسی عضلانی، رعشه و لرزش دست و پا، مشکلات حرکتی، عدم توانایی در حفظ تعادل، اختلالات رفتاری، حواس پرتی، گیجی، خواب آلودگی، ….) مواجه هستید می توانید جهت معاینه و مداوا با من در ارتباط باشید.
در حال حاضر در بیمارستان پیامبر اعظم (ص) در کرمان فعالیت می کنم و در کنار دیگر پزشکان مجرب و متخصص این بیمارستان آماده ی پذیرش و ویزیت بیماران عزیز می باشم. برنامه ی کاری من در این بیمارستان روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و پنجشنبه صبح ها می باشد. شماره تلفن های مرتبط با بیمارستان در این صفحه درج شده است، برای اطلاعات بیشتر با این شماره ها تماس حاصل فرمایید.

مشخصات
  • جنسیت مرد
  • وابسته به کلینیک بیمارستان پیامبر اعظم (ص) کرمان
  • تجارب / مهارت ها
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی متخصص مغز و اعصاب
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
  • کلمات کلیدی دکتر کیانوش قاسمی، دکتر قاسمی، دکتر کیانوش قاسمی جراح مغز و اعصاب، دکتر کیانوش قاسمی متخصص مغز و اعصاب، دکتر کیانوش قاسمی نورولوژیست، دکتر کیانوش قاسمی نوروسرجن، دکتر کیانوش قاسمی فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان، دکتر کیانوش قاسمی فوق تخصص صرع، دکتر کیانوش قاسمی فوق تخصص ام اس، دکتر کیانوش قاسمی فوق تخصص الکتروانسفالوگرافی
تخصص ها
  • متخصص مغز و اعصاب
تصویر
کیانوش قاسمی
متخصص مغز و اعصاب
(3)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص مغز و اعصاب. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر