منو
X

تصویر
نوراله اشراقی
جراح مغز و اعصاب
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر نوراله اشراقی هستم، متخصص جراحی مغز و اعصاب، و دارای فلوشیپ فوق تخصصی جراحی کم تهاجمی و همینطور جراحی ستون فقرات (شماره نظام پزشکی ۸۶۳۴۰). قابل ذکر می باشد که در حال حاضر عضو انجمن جراحان اعصاب آمریکا (AANS) نیز می باشم. در این قسمت می توانم مختصر اشاره ای به سوابق تحصیلی خود داشته باشم:
در سال ۱۳۷۳ در کنکور سراسری شرکت کردم و توانستم در رشته ی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شوم. بعد از اخذ دکترا پزشکی عمومی در سال ۱۳۸۱، به خدمت سربازی رفتم و مدتی را در هلال احمر مشغول فعالیت بودم. بعد از آن در سال ۱۳۸۶ با شرکت در آزمون دستیاری، موفق به قبولی در رشته ی جراحی مغز و اعصاب، در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شدم. سپس با توجه به همکاری دانشگاه اصفهان با دانشگاه پارما در ایتالیا، از طرف دانشگاه انتخاب شده تا به مدت سه ماه در بیمارستان های وابسته به دانشگاه پارما دانش و اطلاعات خود را ارتقا دهم. در این بین نیز با توجه به علاقه ای که آموزش داشتم، در برنامه های آموزشی دانشجویان شرکت می کردم. در نهایت در سال ۱۳۹۱ فارغ التحصیل شدم.
قابل ذکر می باشد که دوران طرح خود را به مدت نُه ماه در اردبیل و سپس قم گذراندم. بعد از آن نیز با توجه به علاقه ای که به گذراندن دوران تکمیلی تخصصی در دانشگاه های مطرح دنیا داشتم، موفق شدم تا از دانشگاه مونیخ پذیرش بگیرم و وارد دانشگاه TUM شوم، و در نهایت فلوشیپ “جراحی کم تهاجمی” را از این دانشگاه اخذ کردم. قابل ذکر می باشد که در طی این مدت (یک سال) با شرکت در کنفرانس های مختلف و همینطور جراحی ها با آخرین دانش روز دنیا و روش های تشخیصی و درمانی آشنا شدم. بعد از آن با توجه به مقالاتی که تا به آن روز منتشر کرده بودم توانستم از دیگر دانشگاه ها در نیویورک و همینطور کلمبیا پذیرش بگیرم. ادامه ی دوران تحصیلات تکمیلی خود را در مرکز درمانی لنگانی (langone medical center) واقع در منهتن نیویورک گذراندم و توانستم برای دوره ی جراحی انحراف ستون فقرات/ اسکولیوز پذیرش بگیرم.
در این مدت توانستم از راهنمایی ها و آموزش های اساتید برجسته ای بهره مند شوم و دانش و اطلاعات خود را علاوه بر جراحی انحراف ستون فقرات، در حیطه ی جراحی ستون فقرات گردنی و جراحی ستون فقرات کمری ارتقا دهم. بعد از اتمام دوران تحصیلات تکمیلی به کشور بازگشته تا خدمات خود را در این زمینه به مردم کشورم ارائه کنم. هم اکنون نیز بعد از چند سال فعالیت تخصصی در این حیطه و تجربه ی انجام بیش از چند هزار عمل جراحی موفقیت آمیز در خدمت شما هموطنان گرامی می باشم.
آنچه در حیطه ی فعالیت های من قرار می گیرد به این شرح می باشد:
– جراحی و درمان آسیب ها و بیماری های مغزی: انسفالوسل (اختلال و نقص لوله عصبی)، تومورهای مغزی (مننژیوم، اپاندیموم، متاستازیک، آدنوم هیپوفیز، …)، هیدروسفالی (تجمع بیش از اندازه مایع مغزی نخاعی در حفره های داخل مغز)، کیست های آراکنویید، فیستول شریانی/ AVF (اتصال غیر طبیعی عروق در بافت های پیرامون مغز و نخاع)، صرع، آنوریسم عروق مغزی (برآمدگی های غیر طبیعی روی جدار شریان ها)، خونریزی مغزی، ضربه ی مغزی، …
– جراحی و درمان آسیب ها و بیماری های ستون فقرات: انحراف ستون فقرات/ اسکولیوز، آسیب طناب نخاعی، تومور نخاعی، تنگی کانال نخاع، دیسک کمر، دیسک گردن، پارگی دیسک، آسیب مهره های کمر و گردن (شکستگی، جابجایی، ساییدگی، …)، …
تا به امروز افراد بسیاری نزد من مراجعه داشته اند که با این بیماری ها و آسیب ها مواجه بوده اند که خوشبختانه با کمک جراحی بیماری شان کنترل و به مرور بهبود پیدا کرده اند. این نکته را باید در نظر داشت که در مورد عارضه های مغز و ستون فقرات، تشخیص و درمان به موقع از اهمیت بسیاری برخوردار است، از این رو افرادی که متوجه هر گونه اختلال و ناهنجاری مانند تشنج، تب، سردرد های شدید، سرگیجه، حالت تهوع، از دست دادن اختیار در دفع ادرار و مدفوع، دردهای مزمن، بی حسی عضلانی، خشکی عضلات، رعشه و لرزش دست و پا، اختلال در بینایی، اختلالات شنوایی و گفتاری، افت سطح هوشیاری، اختلال در حافظه، عدم تعادل، به سختی راه رفتن و بی نظمی در راه رفتن، و… می شوند بهتر است جهت بررسی و معاینه دقیق تر با یک متخصص جراحی مغز و اعصاب در ارتباط باشند. شما می توانید جهت معاینه و مداوا با من نیز در ارتباط باشید. در حال حاضر روزهایی را در مطب شخصی حضور داشته و آماده ی پذیرش و ویزیت بیماران عزیز می باشم. برنامه ی کاری من به این ترتیب می باشد روزهای شنبه تا سه شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰٫ شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با من از طریق راه های ارتباطی درج شده (آدرس ایمیل، شماره های تماس) در ارتباط باشید.

مشخصات
  • جنسیت مرد
  • وابسته به کلینیک
  • تجارب / مهارت ها
  • دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
  • رشته تحصیلی جراحی مغز و اعصاب (نوروسرجری)
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
  • کلمات کلیدی دکتر نوراله اشراقی، دکتر اشراقی، دکتر نوراله اشراقی جراح مغز و اعصاب، دکتر نوراله اشراقی متخصص مغز و اعصاب، دکتر نوراله اشراقی نورولوژیست، دکتر نوراله اشراقی نوروسرجن، دکتر نوراله اشراقی فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان، دکتر نوراله اشراقی فوق تخصص صرع، دکتر نوراله اشراقی فوق تخصص ام اس، دکتر نوراله اشراقی فوق تخصص الکتروانسفالوگرافی
تخصص ها
  • جراح مغز و اعصاب
تصویر
نوراله اشراقی
جراح مغز و اعصاب
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص مغز و اعصاب. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر