منو
X

تصویر
محمد خمسه
متخصص مغز و اعصاب
(3)
آمار این متخصص
(3) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

100%

دانش و مهارت

100%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

60%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر محمد خمسه هستم، متخصص مغز و اعصاب، به شماره نظام پزشکی ۱۴۱۲۴۳٫ قابل ذکر می باشد که در حال حاضر عضو انجمن مغز و اعصاب ایران نیز هستم.
من نیز مانند دیگر متخصصان این شاخه از پزشکی با آناتومی، فیزیولوژی و بیماری های درگیر کننده ی سیستم عصبی آشنایی داشته و توانایی لازم جهت تشخیص و درمان این بیماری ها را کسب کرده ام.
به طور کلی آنچه در حیطه ی فعالیت های من قرار می گیرد شامل: انجام نوار عصب و عضله (EMG)، نوار مغزی (EEG)، نوار چشم (VEP)، بررسی علل سردردها و درمان آنها (تنشی، خوشه ای، میگرن)، درمان دیسک کمر و گردن، درمان کمر درد و گردن درد، درمان اثرات ناشی از سکته مغزی، درمان خونریزی مغزی، کنترل بیماری ام اس، کنترل و بهبود صرع، کنترل اختلالات حافظه مانند آلزایمر، بررسی علل و درمان سرگیجه، کنترل اختلالات حرکتی مانند پارکینسون، بررسی و درمان تیک های عصبی، ارزیابی علل تاری دید، درمان اختلالات عصب بینایی، بهبود اختلالات تعادلی، بررسی و بهبود گزگز و سوزن سوزن شدن دست ها و پاها، درمان اختلالات روانی مانند اضطراب و افسردگی، درمان تومور مغزی، درمان بیماری های نخاع، درمان مشکلات و اختلالات عضلانی (اسپاسم، خشکی، بی حسی یا فلجی)، تزریق بوتاکس برای درمان برخی از اختلالات مغز و اعصاب مانند سردردهای میگرنی و اختلالات حرکتی، و… می شود.
تا کنون افراد بسیاری نزد من مراجعه داشته اند که به این قبیل بیماری ها و اختلالات مبتلا بوده اند، که خوشبختانه به خاطر تشخیص به موقع و شروع درمان، مانع از پیشرفت بیماری شان شده و به مرور بهبود پیدا کرده اند.
چنانچه شما نیز با این عارضه ها مواجه هستید می توانید جهت معاینه و درمان با من در ارتباط باشید. هم اکنون بعد از چند سال فعالیت تخصصی در خدمت شما هموطنان گرامی می باشم، برای ارتباط با من می توانید به آدرس درج شده مراجعه داشته باشید.
در حال حاضر روزهایی در هفته را در مطب حضور داشته و آماده ی پذیرش و ویزیت شما مراجعه کنندگان محترم می باشم. برنامه ی کاری من شامل روزهای شنبه تا چهارشنبه بین ساعات ۳ بعد از ظهر الی ۸ شب می شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفنی که در این صفحه درج شده است تماس حاصل فرمایید.

مشخصات
  • جنسیت مرد
  • وابسته به کلینیک
  • تجارب / مهارت ها
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
  • کلمات کلیدی دکتر محمد خمسه، دکتر خمسه، دکتر محمد خمسه جراح مغز و اعصاب، دکتر محمد خمسه متخصص مغز و اعصاب، دکتر محمد خمسه نورولوژیست، دکتر محمد خمسه نوروسرجن، دکتر محمد خمسه فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان، دکتر محمد خمسه فوق تخصص صرع، دکتر محمد خمسه فوق تخصص ام اس، دکتر محمد خمسه فوق تخصص الکتروانسفالوگرافی
تخصص ها
  • متخصص مغز و اعصاب
تصویر
محمد خمسه
متخصص مغز و اعصاب
(3)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص مغز و اعصاب. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر