منو
X

تصویر
محمدرضا زمانی دوست
جراح مغز و اعصاب
(5)
آمار این متخصص
(5) رای
100%

دقت

100%

مفید بودن

100%

دانش و مهارت

100%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

60%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر محمدرضا زمانی دوست هستم، دارای بورد تخصصی جراحی مغز و اعصاب، و ستون فقرات، به شماره نظام پزشکی ۱۴۲۱۳۶٫ تا به امروز خدمات پیشگیری، تشخیصی و درمانی بی شماری را در این زمینه ارائه کرده و تجربه ی انجام بیش از چند هزار عمل جراحی موفقیت آمیز را در کارنامه ی کاری خود دارم، جراحی های پیچیده ی ستون فقرات، و همینطور جراحی های مرتبط با مغز.
من نیز مانند دیگر متخصصان این شاخه از پزشکی با آناتومی، فیزیولوژی و بیماری های مرتبط با سیستم عصبی (مرکزی، محیطی) و ستون فقرات آشنایی داشته و قادر به تشخیص و درمان این بیماری ها با استفاده از روش جراحی می باشم.
قابل ذکر می باشد که بیماری هایی که سیستم عصبی و ستون فقرات انسان را درگیر می کند بسیار است، هر کدام از این بیماری ها به نوعی سلامت فرد را تحت تأثیر قرار داده و زندگی عادی او را مختل می سازد. قابل ذکر می باشد که برخی از این بیماری ها در صورت عدم تشخیص و درمان به موقع می تواند آسیب های جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد، بنابراین تشخیص این بیماری ها در مراحل اولیه بسیار دارای اهمیت است.
اما آنچه در حیطه ی فعالیت من قرار می گیرد شامل جراحی تومور و ضایعات مغزی، جراحی قاعده جمجمه، انجام جراحی با روش نوروآندوسکوپی، جراحی و درمان عفونت های مغزی (آبسه، انسفالیت)، درمان خونریزی مغزی، جراحی ضربه ی مغزی، درمان هیدروسفالی (آب آوردن مغز)، جراحی انسداد شریان های مغزی، جراحی آنوریسم، درمان دیسک (کمر/ گردن)، جراحی و اصلاح انحراف ستون فقرات، جراحی و درمان تنگی کانال نخاعی، جراحی تومورهای نخاعی، درمان آسیب طناب نخاعی، درمان فتق دیسک بین مهره ای، و… می شود.
هر یک از این بیماری ها با نشانه ها و علائمی همراه هستند، برای مثال در مورد آبسه ی مغزی بیشترین علائم شامل سردرد، حالت تهوع، بی حسی یا فلجی یک سمت بدن، تشنج، تب، گیجی، اختلال در تکلم، … می شود که مشابه با علائم تومور مغزی و یا سکته مغزی هستند، یا برای مثال فردی که دچار فتق دیسک بین مهره ای شده معمولا با علائمی از قبیل احساس درد تیرکشنده، گزگز و یا بی حسی اندام ها (دست، شانه، بالای قفسه سینه، گردن، …)، تغییر در الگوی راه رفتن، و… مواجه هست.
شهروندان گرامی چنانچه با هر گونه ناهنجاری و اختلال مواجه هستید می توانید جهت معاینه و مداوا ب من در ارتباط باشید. هم اکنون روزهایی را در مطب شخصی حضور داشته و مراجعین عزیز را پذیرش و ویزیت می کنم. لطفا پیش از مراجعه از برنامه ی کازی من اطلاع پیدا کرده و برای تعیین نوبت قبلی خود اقدام فرمایید. شماره های تماس در این پروفایل درج شده است.

مشخصات
  • جنسیت مرد
  • وابسته به کلینیک
  • تجارب / مهارت ها
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی جراحی مغز و اعصاب
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
  • کلمات کلیدی دکتر محمدرضا زمانی دوست، دکتر زمانی دوست، دکتر محمدرضا زمانی دوست جراح مغز و اعصاب، دکتر محمدرضا زمانی دوست متخصص مغز و اعصاب، دکتر محمدرضا زمانی دوست نورولوژیست، دکتر محمدرضا زمانی دوست نوروسرجن، دکتر محمدرضا زمانی دوست فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان، دکتر محمدرضا زمانی دوست فوق تخصص صرع
تخصص ها
  • جراح مغز و اعصاب
تصویر
محمدرضا زمانی دوست
جراح مغز و اعصاب
(5)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص مغز و اعصاب. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر