منو
X

تصویر
شهرام رفیع
متخصص مغز و اعصاب
(4)
آمار این متخصص
(4) رای
80%

دقت

100%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

100%

رفتار بالینی

60%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر شهرام رفیع هستم، متخصص درمان بیماری های مغز و اعصاب (نورولوژیست). تا کنون خدمات متعدد تشخیصی و درمانی را در این حیطه به مردم عزیز کشورم عرضه کرده ام و هدف من همیشه بهبود وضعیت بیماران و سلامت آنها بوده است.
لازم به ذکر می باشد که وظیفه ی هر متخصص مغز و اعصابی در مقابل افرادی که مراجعه می کنند، انجام معاینه و بررسی های لازم (بالینی، روش های پاراکلینیکی)، تشخیص بیماری، و در آخر مداوای بیماری تشخیص داده شده با روش های غیر جراحی می باشد، در مواردی که هم بیماری تشخیص داده شده تنها با جراحی قابل درمان باشد، فرد بیمار را به یک جراح مغز و اعصاب ارجاع می دهند.
من نیز به عنوان یک متخصص مغز و اعصاب با سابقه چند سال فعالیت در این زمینه همین وظایف را بر عهده دارم. تا به امروز افراد بسیاری را ویزیت کرده ام که از بیماری ها و اختلالات عصبی رنج می برده اند که خوشبختانه به خاطر تشخیص و درمان به موقع از شدت بیماری آنها کاسته شده و تا حدودی روند بیماری آنها کنترل شده است و در برخی موارد حتی کاملا بهبود پیدا کرده اند.
اما از میان شایع ترین بیماری های مغز و اعصاب که درمان آن معمولا بر عهده ی ما متخصصین مغز و اعصاب می باشد می توانم به اختلالات حرکتی (دیستونی، پارکینسون)، انواع سردردهای میگرنی و خوشه ای، هر گونه اختلال در هنگام خواب نظیر فلج خواب، حمله در خواب، سندرم پاهای بی قرار، بی خوابی و…، سرگیجه، ام اس، عفونت سیستم عصبی (مننژیت)، اختلال در سطح هوشیاری، فراموشی، تشنج، عدم تعادل، …. اشاره کنم.
من نیز در زمینه تشخیص و درمان آنچه مطرح شد تخصص دارم، افرادی که با هر گونه اختلال و آسیب که به سیستم عصبی مرتبط می شود مواجه هستند بهتر است برای بررسی و معاینه بیشتر به یک متخصص مغز و اعصاب مراجعه کنند.
در صورت نیاز به ارتباط با من نیز می توانید به آدرسی که درج شده است مراجعه داشته باشید. در حال حاضر روزهایی را در مطب شخصی حضور داشته و مراجعین عزیز را پذیرش و ویزیت می کنم. لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ثبت شده در این صفحه تماس بگیرید.

مشخصات
  • جنسیت مرد
  • وابسته به کلینیک
  • تجارب / مهارت ها
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی متخصص مغز و اعصاب
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
  • کلمات کلیدی دکتر شهرام رفیع، دکتر رفیع، دکتر شهرام رفیع جراح مغز و اعصاب، دکتر شهرام رفیع متخصص مغز و اعصاب، دکتر شهرام رفیع نورولوژیست، دکتر شهرام رفیع نوروسرجن، دکتر شهرام رفیع فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان، دکتر شهرام رفیع فوق تخصص صرع
تخصص ها
  • متخصص مغز و اعصاب
تصویر
شهرام رفیع
متخصص مغز و اعصاب
(4)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص مغز و اعصاب. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر