منو
X

تصویر
رضا بزازیان
متخصص مغز و اعصاب
(4)
ویدیوی آموزشی روانشناسی
آپلود شده کاربران
آمار این متخصص
(4) رای
80%

دقت

80%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

100%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

40%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر رضا بزازیان هستم، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی). تا به امروز خدمات متعدد پیشگیری، تشخیصی و درمانی را در این زمینه ارائه کرده و با درمانگاه ها و بیمارستان های مختلفی (دولتی/ خصوصی) همکاری کرده ام، از جمله درمانگاه شهید بهشتی وابسته به بیمارستان صنایع پتروشیمی (در بندر ماهشهر) که تا کنون فعالیت من در این درمانگاه ادامه داشته است.
لازم به ذکر می باشد که وظیفه ی من به عنوان یک متخصص مغز و اعصاب، انجام معاینات بالینی و بررسی های لازم با کمک روش های پاراکلینیکی (ام آر آی، سی تی اسکن، سونوگرافی، …)، تشخیص بیماری های عصبی و در نهایت درمان این بیماری ها با روش های غیر جراحی می شود، در مواردی هم که بیماری تشخیص داده شده با جراحی قابل درمان باشد، وظیفه ی من معرفی شخص بیمار به یک جراح مغز و اعصاب می باشد.
اما از میان بیماری هایی که در صورت ابتلا به آن می توانید با من در ارتباط باشید، می توان به ام اس، اختلالات حسی-حرکتی، انواع سردردها، سرگیجه، تشنج و صرع، مننژیت، عدم تعادل، اختلال در سطح هوشیاری، آلزایمر، سکته مغزی، اختلالات خواب مانند سندرم پاهای بی قرار، فلج خواب، حمله خواب، بی خوابی، …، برخی اختلالات روانی (افسردگی، اضطراب، …)، و… اشاره کرد.
تا کنون افراد بسیاری را ویزیت کرده ام که با اختلالات و بیماری های متعدد عصبی، نظیر آنچه مطرح شد مواجه بوده اند، که خوشبختانه بعد از درمان بهبود یافته اند و سلامتی خود را دوباره به دست آورده اند. شهروندان گرامی در صورتی که با هر گونه اختلال و ناهنجاری مرتبط با سیستم عصبی خود مواجه هستید می توانید برای معاینه و درمان با من در ارتباط باشید. هدف من تشخیص درست بیماری و به کارگیری مناسب ترین روش درمانی جهت سلامت عصبی شما عزیزان می باشد.
همانطور که قبل تر اشاره شد، در حال حاضر با درمانگاه شهید بهشتی همکاری می کنم. شما می توانید برای ارتباط با من به این درمانگاه مراجعه داشته باشید. لطفا پیش از مراجعه از برنامه ی کاری من در این درمانگاه اطلاع پیدا کنید. شماره تلفن درمانگاه در قسمت مربوط به اطلاعات تماس درج شده است.

مشخصات
  • جنسیت مرد
  • وابسته به کلینیک درمانگاه شهید بهشتی بندر ماهشهر
  • تجارب / مهارت ها
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی متخصص مغز و اعصاب
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
  • کلمات کلیدی دکتر رضا بزازیان، دکتر بزازیان، دکتر رضا بزازیان جراح مغز و اعصاب، دکتر رضا بزازیان متخصص مغز و اعصاب، دکتر رضا بزازیان نورولوژیست، دکتر رضا بزازیان نوروسرجن، دکتر رضا بزازیان فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان، دکتر رضا بزازیان فوق تخصص صرع
تخصص ها
  • متخصص مغز و اعصاب
تصویر
رضا بزازیان
متخصص مغز و اعصاب
(4)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص مغز و اعصاب. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر