منو
X

تصویر
احمد زرین
جراح مغز و اعصاب
(8)
آمار این متخصص
(8) رای
100%

دقت

80%

مفید بودن

90%

دانش و مهارت

100%

رفتار بالینی

80%

وقت شناسی

100%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

من دکتر احمد زرین هستم، متخصص جراحی بیماری های مغز و اعصاب و ستون فقرات (نوروسرجن). تا به امروز خدمات تشخیصی و درمانی بسیاری را در این زمینه ارائه کرده و تجربه ی انجام بیش از چند هزار عمل جراحی موفقیت آمیز را در کارنامه ی کاری خود دارم. بیماری های مغز و اعصاب و آسیب های ستون فقرات بسیار است، هر یک از این بیماری ها و آسیب ها می تواند زندگی فرد و عملکرد او را مختل سازد و از همه مهم تر بر روی سلامتی او تأثیر بگذارد، از همین رو تشخیص این بیماری ها در مراحل اولیه بسیار دارای اهمیت است، چرا که متخصص و جراح مغز و اعصاب می تواند با تشخیص و درمان به موقع از بروز آسیب های جبران ناپذیر جلوگیری کند. در این قسمت به شرح شایع ترین این بیماری ها می پردازم از جمله:
– بیماری های مغزی (خونریزی مغزی، ضربه ی مغزی، تومور و سرطان، آنوریسم، انسداد شریان های مغزی، عفونت مغزی، هیدروسفالی، …)
– آسیب های ستون فقرات (دیسک، آرتروز، فتق دیسک بین مهره ای، تومور نخاعی، آسیب طناب نخاعی، انحراف ستون فقرات، تنگی مجرای نخاعی، لغزش مهره ها، ساییدگی مهره ها، …)
افراد بسیاری تا کنون نزد من مراجعه داشته اند که با این قبیل بیماری ها و آسیب ها مواجه بوده اند که خوشبختانه بعد از جراحی روند بیماری شان کنترل و رفته رفته بهبود پیدا کرده اند. قابل ذکر می باشد که بروز این بیماری ها با علائم و نشانه هایی همراه می باشد، که می تواند با توجه به نوع بیماری بر روی حافظه، هوشیاری، تعادل، قدرت حرکت، عضلات، بینایی، شنوایی، تکلم، … شما تأثیر بگذارد.
به عنوان مثال افرادی که دچار تومور مغزی می شوند در اکثر مواقع با نشانه هایی همانند سردرد، حالت تهوع و استفراغ، احساس خواب آلودگی، گشادی مردمک های چشم، عدم تعادل، اختلالات رفتاری، اختلالات شناختی، اختلال در شنوایی، اختلال در بویایی، فلج صورت، اختلال در بلع، … مواجه هستند. البته نمی توان آنچه نام برده شد را نشانه های اختصاصی تومور مغزی دانست چرا که برخی از این نشانه ها در مورد دیگر بیماری های مغز و اعصاب نیز صدق می کند. در هر صورت افرادی که یک یا چند علامتی که اشاره شد را دارند بهتر است برای بررسی بیشتر نزد متخصص و جراح مغز و اعصاب مراجعه کنند.
شما می توانید جهت معاینه و مداوا با من نیز در ارتباط باشید. در حال حاضر در مطب شخصی بیماران عزیز را پذیرش و ویزیت می کنم. برنامه ی کاری من روزهای شنیه تا چهارشنبه غیر از دوشنبه ها و بین ساعات ۴ عصر الی ۸ شب می باشد. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفنی که در کادر مربوط به اطلاعات تماس درج شده است، اقدام کنید.

مشخصات
  • جنسیت مرد
  • وابسته به کلینیک
  • تجارب / مهارت ها
  • دانشگاه
  • رشته تحصیلی جراحی مغز و اعصاب
  • گواهینامه ها
  • پست های مدیریتی
  • مقطع تحصیلی دکترا تخصصی
  • کلمات کلیدی دکتر احمد زرین، دکتر زرین، دکتر احمد زرین جراح مغز و اعصاب، دکتر احمد زرین متخصص مغز و اعصاب، دکتر احمد زرین نورولوژیست، دکتر احمد زرین نوروسرجن، دکتر احمد زرین فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان، دکتر احمد زرین فوق تخصص صرع
تخصص ها
  • جراح مغز و اعصاب
تصویر
احمد زرین
جراح مغز و اعصاب
(8)

E-Teb.com © Copyright 2016 متخصص مغز و اعصاب. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر